Коса на кок ..?

  • 5 424
  • 20
Интересува ме един конкретен кок. Този , който се връзва със самата коса. Все едно няма ластик , ами опашката е хваната с косата.. Май е толкова трудно да се обясни , колкото и да се направи  Crossing Arms Mr. Green Имате ли идея , как става това чудо ? Ще съм благодарна , ако и аз му хвана цаката , благодарение на вас  Blush
Виж целия пост
# 1
Много просто. Оставя се един свободен кичур,
а всичката остана коса се връзва с ластик.
После кичура се омотава около ластика, и готово  Wink
Виж целия пост
# 2
Много просто. Оставя се един свободен кичур,
а всичката остана коса се връзва с ластик.
После кичура се омотава около ластика, и готово  Wink
И края на кичура, който се омотава около ластика , къде го слагам ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Руске , ти си виртуоз  Mr. Green Стана.. но понеже не знам къде да мушна края на кичура го напръсках с лак за коса  за да не мърда  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Руске , ти си виртуоз  Mr. Green Стана.. но понеже не знам къде да мушна края на кичура го напръсках с лак за коса  за да не мърда  Mr. Green
Края на кичура го промуши през ластика,
все едно го връзваш и така ще стане по- добре Wink
Виж целия пост
# 5
Пробвах , но не се получи.. Може би е от ластика.  Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз не мога да вдяна за какво говорите? Такъв кок ли?

Виж целия пост
# 7
Не , не. Обикновена опашка с увъртян около ластика кичур, който седи като ластик.. Странно е, не знам как да ти го обесня по-добре  Confused
Виж целия пост
# 8


нещо такова?
Виж целия пост
# 9
Аха, точно такова Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Хм,но това не е кок. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз не мога да вдяна за какво говорите? Такъв кок ли?



 много ми хареса това! може ли инструкции  Praynig
Виж целия пост
# 12
Първото изискване е доста дълга коса, иначе ефектът няма де е същият. По-голямата част от косата се усуква стагнато, завърта и се прибира в кок с ластик стегнато. Кичурът, който се навива около основния кок, се закрепва най-добре с фуркет. В по- близък план на снимката е показано точно прибирането. Не знам дали добре обясних, аз така съм го правила  и става хубаво.
Виж целия пост
# 13
един тъп въпрос, ама тоя кичур от къде точно го вадиш (оставяш)?  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аз го оставям извън основния кок. Както си хващам косата, отдясно оставям един стрък да си виси. после го омотавам по посока на часовниковата стрелка. Тъпо го обяснявам, ама не мога по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия