За Изопринозин-а

  • 431 982
  • 441
Ще ви бъда благодарна да споделите мнението си за този имуностимулатор.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Вече втора седмица давам на малкия.То не е толкова имуностимулатор,колкото  противовирусен продукт.Ами какво да ти кажа в момента подсмърча и се чудя дали пак да не го водя на лекар.Заради задната хрема всяка седмица възпалява гърло и май нищо не помага Tired
Виж целия пост
# 2
 Като бременна го пих,понеже ми излизаха херпеси. Наистина спряха,за 5-6 м.,но в 9-я месец отново си появи херпес. Истината е,че ми повлия добре,но за известен период. Мисля,че е добър имуномодулатор.
Виж целия пост
# 3
Върху сина ми нямаше никакъв ефект! Naughty
Доста лекари,при които съм го водила(специалисти) отричат ефикасността му! Stop
Виж целия пост
# 4
Непременно се консултирай с лекар и внимавай - знам че е много силен и не се взема току-така. На Маги го предписаха по време на тежка варицела и лекарят (който познавам добре и ми е близък) дебело подчерта, да внимавам с дозировката, да не давам по-дълго време и т.н.... Абе явно не е нещо безобидно.
Виж целия пост
# 5
При респираторни заболявания има страхотен резултат, но наистина никак не е безобиден.
Виж целия пост
# 6
Много лекари го изписват според мен за щяло и не щяло.А в някои страни от ЕС е забранен.Затова се чудя каква е ефективността му?
Виж целия пост
# 7
На детето ми го изписаха, когато имаше подут лимфен възел. Давах го 5 дни. Още на втория ден лимфния възел спадна. Не знам дали е от Изопринозина. И аз чувам, че напоследък масово го изписват лекарите, но колко е ефикасен... newsm78
Виж целия пост
# 8
Изопринозинът е страхотен!Спасява ми положението без антибиотик толкова пъти!Като почне да кашля или има хрема детето му давам веднага и за 3 дена спира.Не съм чувала да е вреден.Освен това може да се дава 3 месеца без прекъсване.
Виж целия пост
# 9
Аз го давам на дъщеря ми вече две години през зимния период.(през месец по 10 дни)Да чукна на дърво не ми е боледувала.Вече ходи и  на градина и е ок.
Виж целия пост
# 10
И моето дете кара тежка варицела и му го предписаха. Мисля, че е добър.
Виж целия пост
# 11
Аз също съм доволна. Давах го на дъщеря ми 5 дни, като още на втория се беше повлияла добре от него.
Виж целия пост
# 12
И на нас ни го предписаха, но лекарката ми каза, че трябва да се пие максимем 7 дни! newsm78
Виж целия пост
# 13
Изписаха ни го миналата седмица по повод някаква херпангина на малката (която аз така и не видях). Педката каза да го пием 5 дни. Според нея по 5 дни в месеца е достатъчно за имунната система...Това обаче някак не ми се нрави, защото пиенето на каквито и да е хапове всеки месец ей така не ми се вижда нещо нормално. Предпочитам билковите и плодови продукти Peace
Виж целия пост
# 14
И педиатърката го изписва на малкия, когато е с вирус. Много съм доволна . Приема се 5 дена, по половин таблетка, 3 пъти на ден. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия