Chipolino On Road?

  • 1 765
  • 7
Здравейте,
моля споделете мнението си или опита си с тази триколка:
Chipolino On Road: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3608
Виж целия пост
# 1
Мисля,че тя е от новата им серия и трудно ще има майчета,които вече са я ползвали.На мен ми изглежда стабилна.Като недостатък на пръв поглед отчитам,че не може да се обръща коша(в сайта на Чиполино пише за нея: Невъртяща дръжка).
Виж целия пост
# 2
Не може да се обръща всмисъл че бебето няма да гледа към мен ли?
Това не ми е проблем тя е вече на 8 месеца. Знам че е нов модела но някои мами може да са си купили, а то малко трябва да се побута за да преценят.  Hug
Виж целия пост
# 3
Е, тя все пак е лятна количка, ест че няма да й се обръща дръжката....а и май не се сещам изобщо за триколка с превъртаща се дръжка....
Количката с моделите от различните години ту е хвалена, ту оплювана, че мн се чупи предното колело....
За таз годишния модел надали някой ще има мнения толкова скоро, а и да има надали ще е мнтого реално...
На мен пък ми е изключително странно, защо до сега и тя и наследника и спортива бяха все по 6 кг, а таз годишната он роуд е 8 кг......иначе като цветове е по-свежичка де...
Виж целия пост
# 4
А като цяло каква е разликата между Он роуд и Спортива?Аз гледам,гледам и освен в разцветките много разлики не виждам...Имам някакви спомени обаче,че и преди да излезе новата колеция Он роуд се водеше по-тежка...А за самата количка,щом я купуваш за лятна и за по-голямо бебе,може би е по-добре да погледнеш Спортивата,по-лека е,а за лятна количка това е важно.
Доколкото за дръжката,аз също не мисля,че има триколка с превъртаща се дръжка.Това,което се върти при триколките е кошът(има разлика м-у това да е превъртаща дръжка и превъртащ кош).Ако се въртеше дръжката,предното колело,което е водещо щеше да застава отзад.Не мисля,че е много удобно да тикаш количката с издадено колело,кото ти се мотае в краката и се оплиташ в него PeaceТака че според мен такова чудо като триколка с въртяща дръжка няма Peace
Виж целия пост
# 5
Грешката е моя Peace
Виж целия пост
# 6
DoGma_PrObe - Разликата между старата он роуд и спортивата май само цветовете бяха...може и нещо мин по профила...но и двете бяха по 6 кг, сигурна съм защото се колебаех дали да купувам стария он роуд 100% беше 6 кг...
Виж целия пост
# 7
имам Спортивата и съм много доволна (въпреки мненията които четох тук преди да си я купя)  Peace  6 кг. е и е много лесна за управление - бутам я с една ръка без проблем  Peace (другите колички все ми бягат на една страна като ги бутам с една ръка )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия