Глутен - Повръщане?

  • 935
  • 10
Искам да попитам следното:
На сина му вчера му въведох глутен като добавих към безглутеновата каша 1 лъж супена глутенова а днес 2 с.л. и ми прави впечатление, че след като изяде кашата от 16,00 до 20,30 върна по малко няколко пъти Rolling Eyes/не обилно/
Възможно ли е да е реакция от глутена?
Виж целия пост
# 1
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?
Виж целия пост
# 2
Ми и аз не знам! Rolling Eyes
Виждам,че около 7 месец много майки го въвеждат Rolling Eyes
Казваш да спра да давам?
Но след като 2 дни съм дала то си се счита за захранен нали?
Виж целия пост
# 3
... Но след като 2 дни съм дала то си се счита за захранен нали?

Ти си реши, аз лично спрях. Дадох го по грешка  Twisted Evil исках да купя безглутенови бисквити Плазмон, но етикетите бяха размазани и отговорничката за щанда ми посочи грешните  #2gunfire дадох 2-3 пъти, после се разрових из нета за упътване и ги спрях веднага, защото при цьолиакията не винаги симптомите се проявяват след приема, може да стане и след години  Tired
Виж целия пост
# 4
Мдам..... Май ще спра!
Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 5
може да връща ако е преял и малко повече е подскачал... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Днес не му добавих глутенова каша в безгкутеновата и не е повръщал!
Утре,може да дам пак Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?
Аз дадох като навърши осем месеца-добре ли е?
Виж целия пост
# 8
Диарията и отслабването са основните признаци, за повръщане не съм чула.

Но не си прави експерименти, 6 месеца е прекално рано  Confused изчакай поне до 8, за къде бързаш?

   Най-показателният първи признак за непоносимост към глутена е "мазното" или "пенливо" (не намирам по-подходящи епитети...) ако. Ако не си сигурна, че се приема добре, по-добре последвай съвета на Никол и опитай на 8-9 месеца. От опит знам, че целиакиата не е шега работа.
Виж целия пост
# 9
Според мен е повърнал от преяждане, но го следи, ако получи разстройство или почнат да му куркат силно червата го спри.
Виж целия пост
# 10
Много мислих дали пак да дам и вчера добавих пак 1 суп.лъж. глутенова към без и не повръща Peace
Ще следя все пак Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия