цена на обръщане

  • 757
  • 10
Колко горе долу върви цената на обръщането /май така му викат/ на нова дограма в Пловдив?
Виж целия пост
# 1
Включвам се с цена за Перник - просто за съпоставка. Преди една година ми взеха 3 лв на линеен метър. Отделно от тази цена си купих ъгловите лайсни.
Виж целия пост
# 2
Колко горе долу върви цената на обръщането /май така му викат/ на нова дограма в Пловдив?

На кое ? newsm78
Виж целия пост
# 3
И аз да се включа за сравнение: миналата година по това време тук в София ни взеха по 5лв на метър при наши материали.
Виж целия пост
# 4
Варна , 5-7 лв на линеен метър с материали от фирмата, ъглите се купуват от вас.
Виж целия пост
# 5
5-7 лв/л.м. е и в София в момента. Лайсните са от вас, от майсторите материала(гипс обикновено).
Но цената зависи и от работата , която има да се върши. КОлкото по-малко е , толкова повече пари ще ви искат.
Виж целия пост
# 6
  Помня, че ме офертираха за 11 лв., но отвътре и отвън общо, с техни материали. За лайсните не помня. Това е в Сф.
Виж целия пост
# 7
В Габрово вървеше (месец септември) 9,10 лева на линеен метър,но в малкия град няма такава голяма конкуренция и колкото кажат толкова
Виж целия пост
# 8
Какво е това обръщане, бе хора? newsm78
Виж целия пост
# 9
"обръщане" е оформяне на ръбовете около прозореца след смяна на дограма.
Виж целия пост
# 10
В Бургас около 5 лв ( казвам около, това е средна цена ), говорим за труд. Много зависи от това каква е била старата дограма и колко ще се "обръща".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия