Пролет здравей , здравей ~::~ при арабските мами / 58

  • 27 212
  • 290

Свърши се зимата,
пролет здравей.
Припка рекичката,
весело пей.

Слънце усмихва се,
облак роси.
Веят тополите
жълти коси.

Вика при вадата
щърк дългокрак.
Жаби срещнете ме,
гост съм ви пак. 

Де са хористите,
бързайте тук.
Песни донесъл съм,
песни от юг.

Скокнаха жабите,
всяка лудей.
Свърши се зимата,
пролет здравей.

ДОБРЕ ДОШЛИ В ПРОЛЕТНАТА ТЕМА НА АРАБСКИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ ПРИЯТЕЛКИ - ЗАПОВЯДАЙТЕ ПРИ НАС НА СЛАДЪК МУХАБЕТ !

                                       


                                                                 
                                                                         
Кои сме ние :


Стари муцуни :               
AniSim-BG     
Amal-Syria
Bonbonela-BG
DanielaMakaui-Italy
DesertPrincess- BG
Другарче-BG
DUA-Lebanon,BG
dtti-Syria
Jasmin-Syria
Hariette-UK
Iman-BG,Dubai
ЛюбИтУ-UAE
Марси-Тунис
Mariabutti-UAE
Mln-UAE
Муцка-Marocco
Muhsina-UK
Nafissima-BG,Afganistan
Snowflake-BG
Svear-Morocco
Tahmine-BG
TarikMom-Canada
Um_Sami-BG
Water Lily-UAE
еvadam-(bg)
                                                                       
                                                                                         Свежо попълнение :
                                                                              Iska-BG
                                                                              Mama*Mia-BG,Lebanon
                                                                                          Magda mm3-BG
                                                                               svetla-O.A.E.
                                                                                          bliznacite2004-BG
                                                                                Angel Smile-BG
                                                                                           Princesa bg-BG
                                                                                Nadia Jasem-BG   
                                                                                сексимоми4е-( бг)
                                                                                mimeto-UAE
                                                                                рали7-(бг)
                                                                                мамамария - БГ
                                                                                Rali7
                                                                                боби_76
                                                                                dala-Алжир/Франция
                                                                                zaazu-Сирия
                                                                                snejnatamar - Сирия
                                                                                ceciflo - БГ/Алжир
                                                                                Obyrkanata - Дания/Мароко



   

                                                                 

Старите теми :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35       51 52 53 54 55 56 57


!!!  ЗА АЛБУМЧЕТО - Имаме такова . На тайно място . Ще получите парола , ако пишете в 5 поредни теми на арабските мами . Представете обстойно себе си , семействата си и ни направите съпричастни на живота си . Бъдете обаятелни , сладкогласни и искрени - дайте и ще ви дадем !!!
Виж целия пост
# 1
Eх, че хубаво  bouquet

ето ги и жабките да цопнат в гьола , но ще си ги пазя от щъркела, че без тях не мога да заспивам
,милите ми дечица  http://images24.snimka.bg/005329532.jpg    http://images24.snimka.bg/005329533.jpg

Лили, нали каза, че ти харесват имената от подписа ми Шилан и Шиар, ето ги Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Другарче, какво стана
 newsm78  Дивиана беше дала линк към новата тема ( малко беше коригирала поста ми), сега отварям старата и поста й го няма, а ти даваш линк.

Ех, че хубаво, че пак си тук Party 
искам да ми е весело, иначе няма да играя (цитат на другия ми любим герой Карлсон от покрива)


Айде, булки ставайте, първи петли пропяха, да не сте станали мъзреливи като арабките, само спане и баклавички Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами, Другарче си била написала заключително слово, но докато го публикува, аз взех, че заключих темата.
Реших да изтрия моето писание и да й дам възможност да завърши тя. Simple Smile

tahmine, за да не се пренасе спорът от другата тема, си позволих да коригирам поста ти.

Виж целия пост
# 4
Добро утро,хайде поспаланки заповядайте Hug закусчица в леглото Party Другарче много хубаво начало  bouquet Кате много сладки жабките Simple Smile Тук е изгряло слънчице и след малко се приготвяме за разходка.Приятна неделя на всички Hug
Виж целия пост
# 5
Добро утро малки, сладки арабелки!
аз сега ставам че снощи ходих на дискотека и се прибрах в 6 тази сутрин Confused
а пък времето е страшно хубаво и смятам да излизам.
другата седмица пак отивам към пловдив на обучение,много се радвам тъкмо малко разнообразие,стига с тази варна  bouquet
засега лека и чао,довечера ще ви чета newsm68
Виж целия пост
# 6
http://vbox7.com/play:38f07588
поздрав,снощи много я пускаха тази песен и аз им играх арабски танци Mr. Green
Виж целия пост
# 7

Добро утро и честита ви нова тема Laughing
Кате,станала съм отдавна,още с децата за училище.Не трябва да спим по много,че с тези изкушения-сладкиши  тук няма да свършим надобре.
Деси ,трябва да потърся рецептата.Аз питам за сиренето,защото не знам дали ще мога да го издокарам.А имаше някаква мая за сирене,слагаш ли?
Лек и успешен ден на всички момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 8
   Здравейте и от мен и честита нова темичка.Поздравления другарче,много хубаво си я спретнала.Кате ,ти кога спиш,когато и да погледна по нощите все си на линия.Дуа,липсваше ни,радвам се ,че сте добре и ние поболедувахм тази седмица.Тези вируси край нямат ли?  Иние след малко отиваме на разходка,че после сме при майка ми.Днес нали е прошка се събираме родата.
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мене момичета Simple Smile
bliznacte2004 снощи гледахме с принцеса_бг почти до 3ч. и сме на 30 серия, голяма краста е и затова не сме теглили арабски филми, рекохме едно по едно. Тя намери една страница от която се гледат директно арабски филми има и английски субтитри, мисля че е египетска. Ако има вълнуващи се да питат Simple Smile
tahmine ти откъде ги гледаш тези филми? Заинтригува ме с тази сирийска булка Simple Smile
svear, кой е този филм за Мариам? Май съм изпуснала някой постинг...  newsm78

Пътуване до Сирия
http://ruslantrad.blog.bg/viewpost.php?id=108515
Виж целия пост
# 10
запис ,и лек ден, до-после като си заминат свекитата! да не  ви изгубя от о4и, сладурани!
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от мен,милички! Hug Hug Hug
Честит 8ми март с малко закъснение! Нашия компютър се развали и сега ползвам един стар временно,докато оправят нашия,ако въобще може да се оправи.В понеделник ще ни се обадят да ни кажат.
Аз записах малкия в една ясла,на една моя приятелка детенцето ходи там и тя ми каза,че имало места.Та утре ще ходя да говоря с директорката,да ми каже какви документи и изследвания трябва да се направят и сигурно април месец ще го пусна.Малко ми е мъчно и притеснено как ще свикне и че ще боледува,ама няма начин,трябва да тръгвам на работа вече.
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от нас!
Честит 8-ми март!

НАс утре ще ни изпишат но днес сме следобеда в къщи!
Ох нашата стана верно сложна, влезнахме заради кашлицата и повръщането и 3 дни защото бяха празници бяхме без диагноза! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Бългрска му работа!
Наливаха антибиотици през абуката без диагноза,едната докторка казва че имал пневмония другата казва че няма диагноза третата казва че нищо не чува в гърдичките и е добре!
иди ги разбери!
На 5я ден взеха да го чуват и смениха антибиотика, назначиха и инхалаций и явно се подобри но инхалацийте доста си ги спестиха трябваше да са по 3 на ден а имахме веднаж 3 на другиая ден 2,или 1
и така утре ни изписват и е последния път който стъпвам там, мизерия лошо отношение направо съм възмутена
Като им даваш пари звездите ти свалят а сега дори с циганки джипчийки бях!
И всчко беше защото алчната докторка чакаше пак да и кихна но бе би! #2gunfire
Ще ви чета като излезем!
Че днес в 5,30 пак трбва да сме там!
sложих някои нови снимки
Целувки на всички и благодаря на всички които са питали за нас!
Виж целия пост
# 13
Катя каза да не сте станали мъзреливи като арабките,
Уллллллллли, душата , направо ме разкри!  Crazy Станала съм, със сигурност съм станала - и виж как ме усещаш още преди и аз да знам какво ми има  Peace Направи ми надлъжен разрез на нервната система с това изречение.  Laughing
Смееш се, не смееш ама си е истина - все повече и повече спя . Като овца съм, хапна ли си, додремва ми се , а усетя ли възглавницата заспивам безпаметно като отсечена.
А вчера бих собствения се рекорд - пробвах някакви таблетки против утринното гадене та отцепих от 7 следобед до 10 днеска предиобед.  #Crazy
После мъжа ми ми звъни , вика ми окей ли си, трябва ли ти нещо ? Пък аз му викам, ъхъ добре съм но трябват ми пари да ида на шопинг мол  Crazy Явно се поарабчвам.  #2gunfire
Сексимомиче ама това българска дискотека ли е дето пускат арабска музика ? Аз ще ме извиняваш ама хич не съм в час. Преди повече от три години за последен път влязох  в дискотека. Почувствах се унижена, като на показ и всички тези пияни похотливи погледи на около ме отвратиха. Знам че никога повече няма да ида на такова място Фалш, фалш и много шейтан много нещо   Twisted Evil

Дуа, Свеар, Дтти   bouquet

Ум Сами, радвам се че малкия е по добре  Laughing Ама какви са тези доктори  Cry
Виж целия пост
# 14
здравейте и от мен
кате сайта е супер,какво е ставало снощи в мое отсъствие newsm78
снеже не се слага мая-само кисело и пряснои мляко,а за кашкавала-лимонена коселина,ако искаш да ти пусна рецептата на ли4ни
креми бързо оздравяване на Сами Praynig
аз днес цял ден 4акам едни майстори и досега не са дошли,уж щяха да се обаждат предварително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия