Дайте ми съвет!

  • 1 080
  • 25
Здравейте момичета!
Бременна съм в края на 4 месец, и понеже съм на кичури, мисля да си ги подновя пак с фолио.
Дали ще вреди по някакъв начин на бебо?
Помогнете ми защото съм притеснена.
Виж целия пост
# 1
Можеш спокойно да подновиш кичурите си. Аз се притеснявах както теб, защото се изрусявах и доста се интересувах по въпроса. Единствено те съветвам да го правиш на открито или в добре проветриво помещение, за да не ти стане лошо от миризмата на боята, друг проблем няма. Успех!
Виж целия пост
# 2
не пречи,боядисвай се
Виж целия пост
# 3
То че не пречи така е, друг е въпросът дали ще ти хване боята.
Виж целия пост
# 4
не пречи! Бягай да се пооправиш  Mr. Green
аз също си правих и правя кичури
Виж целия пост
# 5
Кичури не съм си правила, но се боядисвах и всичко си беше наред. Единствено миризмата на боята ме дразнеше.
Виж целия пост
# 6
Хайде само пишете по-конкретни заглавия на темите!Има го и в правилата на форума  Hug

Една моя приятелка си прави кичури и една мадамка се роди с руси кичурчета(а родата и от двете страни са чернокоси  Wink ).Просто давам като приемр.Иначе от разни специалисти съм чувала,че няма проблем.Но аз докато бях бременна не съм се боядисвала-предпазна мярка Hug
Виж целия пост
# 7
Няма проблем Peace. Аз също не съм спирала да се боядисвам, но и мен ме дразнеше миризмата.  
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че ще навреди. Аз през цялата бременност се боядисвах както обикновено.
Виж целия пост
# 9
Аз точно така продължих.Преди това си боядисвах цялата коса,а откакто забременях минах на кичури.
Виж целия пост
# 10
няма да ти навреди.
Най-много да изглеждаш по-добре ! Wink
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря момичета! Hug
Виж целия пост
# 12
Не мисля, че ще навреди. Аз през цялата бременност се боядисвах както обикновено.
И аз. PeaceДействай!
Виж целия пост
# 13
Много ви благодаря момичета! Hug

и пусни после снимка да те видим  Laughing
Виж целия пост
# 14
и аз се присъединявам Peace
Боядисай се спокойно, сега ще си още по-красива и отпреди Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия