Холандска тема 22 - предПролетно-Великденска тема

  • 17 341
  • 284


това сме ние Hug
Morki 01.08 - Ан-Мари 30.03.2007
Мопси 10.12 - София 08.01.2007
Milika 06.04 - Ариена Слава 29.10.2007
megan79 - 09.02 Елисе 13.06.2006  термин19.06.2008
Marieta 13.12 - Мартин 15.09.2005
Милен@ 07.01 - Александър Юлиъс 08.03.2004
kartinka 04.08 - Себастиан 22.07.2006
kariluis 01.12 -  Александър Ерик 06.07.2005
Mari-7 08.09 - Калина Кроон 07.03.2007
sterje 25.05 - Ванко 03.10.2002
звездичка 02.04 - Ерик 22.05.2007
eddita 21.01 - Максим 14.03.2007, Алекси 10.07.1996
Kalina_I 28.09- Александър 20.09.2007
SaraJK 20.02 - Даниел- 25.10.2002, Рубен 20.01.2005 Томас- 12.11.2007
Илче - Виктор 26.04.2006
asotirova - Яков 10.01.2006
puh golqm - Ангел 17.06.1998
mimkata - Станислав
fata morgana
windy [YES]
mimkata
мими 23
dimitiya



българско училище в Холандия

предишни теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
тема 17
тема 18
тема 19
тема 20
тема 21
Виж целия пост
# 1
Здравейте моми4ета Hug
www.snimka.bg
ime:maraika
parola:salamon
Ка4ила съм снимки на Калина от рождения ден,ако искате може да ги разгледате Hug
Лек ден на вси4ки Peace
Виж целия пост
# 2
Кукличка! Пу-пу!
Виж целия пост
# 3
Mari-7
Калина е много красива Heart Eyes... аз гледах отначалото снимките .. колко много се е променила Hug

SaraJK
как сте  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Звезди  Hug за темата.
Mari-7  много е сладка малката госпожичка Heart Eyes
През 2007 много бебета са се родили във холандската темичка  smile3501.
Как сте днес девойки?Тук вали и не мисля да излизаме днес на разходка.
Виж целия пост
# 5
Цитат
SaraJK
как сте  Hug Hug Hug
Кретаме. Не мога да се оплача. В семейството извърлува един стомашно-чревен вирус (разбирай разстройство) и беше напрегнато, но отмина.
В момента съм скарана с Дани, защото ми писна да ме гледа злобно и да ми посяга да ме удря. Казах, че съм му обидена. Не че му пука - има още 3 човека, които правят каквото пожелае. Ама...бели кахъри...
Томас се изака преди малко като за световно и сега спи блажено, та аз имам свободно (другите пък гледат Том и Джери)
Ще ходим на Center Parcs за Великден (ако децата са здрави, естествено).
Еми то друго няма... ама мерси, че питаш...
Виж целия пост
# 6
SaraJK
амиии...аз просто се зарадвах, че ти остава време да поглеждаш форума Hug
Разбра се, че ще питам как сте.. Hug Hug
ама след сърдето идва сдобряването и то е супер , нали? Hug дано да е скоро Hug
хаха и моят Ерик от няколко дена дриска акто слонче...а яде само хляб и кашкавал.. и многооо банани Crazy

Виж целия пост
# 7
Mari: Голяма сладурана е малката Калина, да ти е жива и здрава
Сара: дано да си изкарате супер в централ паркс; ние никога не сме ходили, но се каним тая година да ги посетим

Виж целия пост
# 8
Добро утро, девойки!

Звезди, мерси за новата тема Hug

Мари, колко много е пораснала Калина Hug Голяма сладурана е Heart Eyes Да ти е жива и здрава!

Сара, радвам се да те "видя" тук Hug. Дано сте се възстановили напълно след стомашния грип.
Дано не се разболявате повече до посещението в Сентър Паркс и си изкарате чудесно.

В последната тема писах, но пак да благодаря за милите пожелания за рождения ден на Алекс Hug
Днес го заведохме на училище и сега броим часовете до 12 за да го приберем. Дано му хареса там.

От мен лека и ползотворна седмица  bouquet
Виж целия пост
# 9
Миленски - честит ви ученик. Heart Eyes
Не се притеснявай, а и дори днес да не му е много интересно(все пак не познава дечица там), ще видиш как до месец два, след училище ще се прибирате с по още едно детенце hahaha(да си играят). В началото може и да е малко трудно в смисъл зависи как другите дечица ще го приемат, но всичко ще си дойде на мястото.
Лека седмица момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Стерче, благодаря Hug На мен ми беше по- лесно да го оставя във фермата, отколкото днес в училище. Все пак във фермата се събират не повече от 3-4 деца и то не всеки ден. В класа на Алекс са 24 деца и той се чувстваше днес направо загубен сред тях. Дано други деца сами подхванат инициативата да си играят с него.
При вас в колко почва училището? А на обяд взимаш ли Ванко?
Ние решихме Алекс за начало да остава до 12 часа и следобедите ще си е в къщи. Постепенно ще го увеличаваме престоя в училище и ще видим как ще му се отрази.
Виж целия пост
# 11
Милена - спокойно. Heart Eyes Hug И на двете страни ще им е необходимо малко време да се опознаят. По принцип до навършването на 5 години, той може много по лесно да "отсъства" от училище. Wink В смисъл ти можеш да прецениш той как се чуства. След навършването обаче на 5 години е длъжен да бъде постоянно в час. Аз оставям Ванко на обяд, не заради друго ами с тия дъждове, не виждам смисъл, да се мокрим по пътя(докато изкарам книжка) а и да не забравяме, че аз самата съм понякога там, нали съм оверблайф майка.
Виж целия пост
# 12
Привет момичета,
 тук духа ужасен вятър.... още не вали, ама май и това ще стане  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Привет девойки!
Милена, честит ви първи учебен ден!
Мари, Калинката е пораснала много и е много сладка пу-пу.
Ние сме се заели с ремонт на къщата и оставяме Софи през деня на свеки.  Confused Надявам се следващата събота да приключим етажа със спалните и да си я взимаме с нас, че не мога да свикна да съм без нея и при всяко позвъняване на мобилния ми се свива сърцето.  За капак свекича си купил столче на колело и иска да вози Софи. Как ли не увъртахме за да не и кажем истинската причина, че не искаме да я вози. Уфф, предпочитам да плащам на гледачка, отколкото да я гледа близък. Поне ще прави точно каквото и казвам.  Сега и беше намазала дупето с нейния крем за ръце, защото не съм и била занесла крем  ooooh! .А аз 100 пъти и казах, че я мажа само при проблем. Май склерозата и се задълбочава. Сега цялото и дупе е с обрив.  Sad  Изобщо не искам да си помисля пък какво и дава да яде освен това, което и нося.Хубаво, че е проклето Софито и ако не е финно пасирано ще го плюе.
Звезди, как го научи Ерик да яде ботърхами. При нас хляба е за забавление. Дъвче се и се плюе. Кашкавала тоже. Само манджи иска Софито.  Времето и при нас е така. Май няма да се излиза.  Crossing Arms
Сара, радвам се да те видя тук. Дано да се оправите и да изкарате добре в Сентър паркс. Естествено чакаме подробен снимков материал.  Wink
Наоплаках се и ми олекна.  Wink
Виж целия пост
# 14
И днес си имаме Рожденичка в темата, ама тя като не дава данни без малко да я изпуснем:

честит рожден ден ,      Kalinka!


да си здрава и усмихната !
Весел празник и Наздраве!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия