Къде да намеря чадър за количка с елипсовидна конструкция

  • 3 352
  • 21
Имам количка Gangaroo Vision всичките тръби по нея са елипсовидни(не кръгли като другите) и в нашия град не мога да си намеря чадър за нея newsm78.Кажете ми от къде мога да си взема и мога ли да го поръчам по Iternet.Благодаря
Виж целия пост
# 1
Моята количка също е с елипсовидни тръби и чадърче Чиполино им пасваше. Само че не е Кангароо и е възможно тръбите да са с малка разлика в дебелината.
Виж целия пост
# 2
Купете си чадърче на ABC DESIGN,почти сигурно ще стане.Струва 25лв.
Виж целия пост
# 3
на Куини е с 2 приставки Peace
Виж целия пост
# 4
Здравейте! И аз имам същата количка и съответно същия проблем. Ще потърся и на АВС дизайн и на Куини дано поне едното да стане.
Виж целия пост
# 5
на Куини е с 2 приставки Peace
Peace
Виж целия пост
# 6
Купете си чадърче на ABC DESIGN,почти сигурно ще стане.Струва 25лв.
Peace Peace
в предишния пост се обърках с цитата Embarassed
Виж целия пост
# 7
аз също съм с Кенгуро, ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамата, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
чадърчетата на АВС миналото лято тук бяха по 35лв, сега разбрах, че са ги вдигнали на 40  Confused
Виж целия пост
# 8
аз също съм с Кенгуро, ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамата, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
чадърчетата на АВС миналото лято тук бяха по 35лв, сега разбрах, че са ги вдигнали на 40  Confused
И аз така го слагах на Чикото и приятелката ми е с количка като твоята и също така го слага.Няма проблеми и Чиполино и Бертони стават -15лв Peace
Виж целия пост
# 9
ползвам чадърче на чиполино. механизмът за захващане е нагласен напречно на рамката, а не вертикално и така се захваща добре  Peace
Количката ми е чиполино-пуки,с овални тръби.Купувах си втори път долната част,първата се счупи (в пружината) от много въртене и нагласяне.Иначе съм доволна
Виж целия пост
# 10
Ако чете някоя мама с Jane Slalom да пише какво чадърче да си взема . И аз съм от провинцията и няма никакъв избор  -  само бертони и чиполино
Виж целия пост
# 11
 Туранага_Санka ,а ти откъде си купи само долната част,че и на мен ми трябва само такава?
Виж целия пост
# 12
Туранага_Санka ,а ти откъде си купи само долната част,че и на мен ми трябва само такава?
От Штъркел в Пловдив (бул .Свобода,преди прелеза).Струва около 4-5 лв.Миналото лято
Виж целия пост
# 13
Днес си купих от Благоевгр. АБС  за 25 лв точно за елипсовидни тръби е,и за кръгли става от Бебе маркет!
Виж целия пост
# 14
Ние сме с количка Jane и тръбите също са елипсовидни. Купихме чадърче на Премама, което пасва където и да го сложа, защото може да се нагласи. Освен това чадърчето е от ленена материя, светло на цвят и не се получава спарване под него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия