помощ-якето ми боядисва

  • 545
  • 5
Моля ако има компетентни нека ми помогнат! Купих си черно памучно яке и ужасно боядисва. Не съм го забелязала при покупката. Изпрах го 2 пъти но уви и най - лошото е, че боядисва вътрешната част, която е с лека подплата - пак памучна. Моля ако някой знае как да се справя с това нека ме посъветва. Може би трябва да го дам на химическо чистене. Направо ще се побъркам. Как може да се продават такива боклуци. Cry Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Оплачи се в Комисията за защита на потребителите, боята може да е канцерогенна. Върни якето и с парите си купи ново!
Виж целия пост
# 2
Най-добре го върни в магазина.Би трябвало  да го заменят за друг артикул на същата стойност,или да ти възстановят сумата.В противен случай рискуваш да си съсипеш всички дрехи,които  комбинираш с това яке.
Виж целия пост
# 3
Аз имах подобен проблем.Купих си черни дънки и ги изпрах.Още от първото обуване краката ми бяха черни и даже имаше следи от пръстите на ръцете ми като си бях кръстосвала краката.Върнах го в магазина,но продавачката ми е позната и го счете като рекламация.Тя се опитала да го върне в склада,но и казали,че това не е рекламация,защото черните дрехи пускали.Аз по принцип имам доста черни дрехи,но не пускат.Представяте ли си ако дънките,сутиените и блузите пускат за какво става въпрос?Или върни якето в магазина или искай адреса на склада от който го взимат и се оплачи в комисията.
Виж целия пост
# 4
Накисни го в разтвор на оцет и вода.
Би трябвало да спре да пуска.
Виж целия пост
# 5
И аз имах едно такова. Спасение нямаше и го изхвърлих Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия