Официална рокля за 2-годишна госпожица, от къде?

  • 2 156
  • 20
Помогнете с информация от къде мога да намеря официални роклички за дъщеря ми. Рових, рових из нета, но за съжаление не попаднах на нищо, което да ми е от полза  Sad
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Crocodilio или както там беше
Виж целия пост
# 2
В базара на бившият магазин"Ян Бибиян"/май му казваха и малкият Цум newsm78/ на Пиротска!Ние оттам си взехме рокличка за кръщенето!Има избор и цените са мнооого прилични.
Виж целия пост
# 3
На Солунска между Асен и Борис има един деткси магазин "Бътърскоч". Доста е скъпарски, но ми се мерна 70% намаление на витрината. Там дрешките са стил лачени обувки и плисирани полички. Почти съм убедена, че ще намерищ нещо подходящо Peace
Виж целия пост
# 4
Във ВисВиталис съм виждала роклички за малки госпожици
Виж целия пост
# 5
Crocodilio или както там беше

Там има големи красоти. В ЦУМ на последния етаж също има детски магазин с готини дрешки. В безистена срещу Манго на Витошка има едно магазинче за ишлемета. Там също има добри попадения.
Виж целия пост
# 6
Обикновено в Lapin house има много сладурски роклички.
Виж целия пост
# 7
Ако не те притеснява цената - Лапин е мястото за официална рокля - под 100лв. обаче едва ли ще намериш там  Crazy
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета   bouquet
Трябва да открия нещо подходящо, няма начин  Grinning
Виж целия пост
# 9
Chaton - ЦУМ  Peace
Виж целия пост
# 10
Crocodilio или както там беше


А къде се намира този магазин?
Виж целия пост
# 11
а в магазина на ЦУМ как са цените, защото в Lapin една рокличка е към 200 лева. Даже харесахме една, но не ни се даваха 230лв., а и до кръщенето ни има още време.
Виж целия пост
# 12
а в магазина на ЦУМ как са цените...
70-80лв
Виж целия пост
# 13
В базара на бившият магазин"Ян Бибиян"/май му казваха и малкият Цум newsm78/ на Пиротска!Ние оттам си взехме рокличка за кръщенето!Има избор и цените са мнооого прилични.
Днес бях там и наистина , има рокли за принцески  Peace
На моя принц купихме панталон с фрак за 50лв. Hug
Виж целия пост
# 14
къде се намира този crocodilio ???

а в малкия ЦУМ нали има и за към годинка официални роклички?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия