Накой пил ли е хапчета "зелева супа"

  • 1 529
  • 11
Здравейте!Искам да попитам някой дали е пил хапчета "зелева супа" и дали има ефект от тях?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Мисля че няма нужда да даваш близо 25 лева за нещо ,за което можеш да дадеш най - много 4 лева и да си я направиш сама тази зелева супа.
Аз много се чудих като тебе миналото лято дали да бъде хапчета или не и накрая си я сготвих и изядох.
Имаше ефект Peace
Виж целия пост
# 2
Пила съм на хапчета,а не супа.На мен от зеле на супа ми се повдига,за това си взех хапчета
Виж целия пост
# 3
И аз съм пила, отдавна, май миналата година...При мен от супата имаше ефект, но от хапчетата - не.Спомням си, че миришеха кофти и бяха огромни, а и имаше лист с диета при тях, както и да е, то ако има ефект и зле миришещи се пият, но при мен от тях нямаше, само от супичката, която си ми беше вкусна/първите две дни/ .
Виж целия пост
# 4
аз съм ги пила, и зелева супа съм яла, почнах от зелева супа, диетата но на третия ден се провалях, така я почвах няколко пъти но все нещо я прецакваше но килата почнаха да се намаляват и след 2-3 седмици бях свалила повече от 7кг, но ми писна супата и си взех хапчета, пих ги половината , и после забременях и всичко отиде на вятъра, мисля че имат ефект, и двата варианта са страхотни, като спра да кърмя пак с нея явно ще се вталявам, защото с тези диети се стопих за нула време
Виж целия пост
# 5
Аз съм ги пила,от истинската супа ми се повдигаше.Има ефект определено Peace
Виж целия пост
# 6
Мой съвет е да си направиш зелевата супичка сама.
Мнооого по -полезно е .И по-засищащо.

Виж целия пост
# 7
Мой съвет е да си направиш зелевата супичка сама.
Мнооого по -полезно е .И по-засищащо.




Точно така  Peace
Виж целия пост
# 8
Някой може ли да ми даде рецепта за тази супа?
Виж целия пост
# 9
Веднага ти я давам.
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/351/80/
Виж целия пост
# 10
Благодаря Peace
Виж целия пост
# 11
може и аз да я пробвам.. ще пиша като започна Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия