Какви храни след повръщане?

  • 25 250
  • 4
След повръщане какви храни се препоръчват?
Освен многото течности, разбира се.
Иво повръща тази нощ и днес по обяд. Сега вече иска да яде, а аз продължавам да му давам чай с мед. Купих му и спрайт-четох, че е полезен разгазиран.
Но ако се затръшка от глад-какво е подходящо да му дам?
Повръщал е има-няма 2-3 пъти откакто се е родил и сега не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Започни с препечена филия, може и сирене. Солети, обикновени бисквити. Избягвай шоколади.
Варени или печени картофи. Аз пека картофи в микрото. Може и картофено пюре без мазнина и прясно мляко. Варен ориз.
Като се позахрани детето можеш да дадеш незастроена пилешка супа, а може и само бульон със сухари.
Виж целия пост
# 2
Според мен комбинацията от препечена филийка със сирене не е подходяща-или само филийката или сиренето.Това е по РХ,млечните продукти в комбинация с други са трудно смилаеми.
Най-добре е картофена супа или пюре както каза AnMary .
Моя син допреди няколко дни беше така и сега освен АМ иска да яде само домати и някоя друга солета.В началото налетя и на кашкавал,но се отказа.
Сложих му в една чиния домати,крастави,кашкавал,варени картофи и го оставих сам да си избере каквото му се яде.
Виж целия пост
# 3
БЛАГОДАРЯ ВИ!  Hug
Следобяд дадох препечена филийка с масло. Май не е трябвало да има масло, а?  Embarassed Вечеря обикновени бисквити с чай.  Tired Не личи да му липсва човешка храна. Утре ще спретна нещо картофено.
Надявам се снощните фонтани да не се повторят.  ooooh! Не подозирах даже, че е възможно да се повръща така.
Виж целия пост
# 4
печена ябълка какво е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия