Когато ви обиждат, как се защитавате?

  • 8 227
  • 86
Я да ви питам, хора, когато някой ви свари неподготвени и ви обиди или ви кресне в лицето, какво правите? Отговаряте подобаващо или мълчите умно, а два часа по-късно ви идва музата и мислено го правите сам да си говори?
Виж целия пост
# 1
Зависи кой. Ако ми кресне близък, връщам моментално. Ако не е близък, въобще не се разправям, няма смисъл. Единствено откачам, ако някой ми закачи детето, тогава съм в състояние да късам глави, дори на човек, който виждам за сефте Crazy
Виж целия пост
# 2
Познат, непознат няма значение, веднага отговарям. Ако ме обиждат - отвръщам със същото. Ако реша все пак, че не ми се започва скандал точно в този момент кресвам "Я, по - кротко!" и обикновено има ефект.
Като цяло не ме сварват неподготвена, по - скоро съч агресивна.
Виж целия пост
# 3
Зависи в какво настроение съм ,но най-често викам и ако не се разбере направо удрям без много да му мисля пък каквото стане  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
зависи кой.
ценя си спокойствието и гледам да не влизам в пререкания с тъпи хора.
Виж целия пост
# 5
Когато смятам, че е незаслужено, отговарям веднага. Ако пък има основание за обидата, се замислям и после реагирам.
Виж целия пост
# 6
с простаци - често отстъпвам
Понякога се защитавам със всички възможни средства, много често с удар под кръста  Mr. Green
Изчакващата позиция е най-добрата защита.
Виж целия пост
# 7
Поглеждам го изразително и му казвам: "Запомних те!"  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Аз не крещя.Колкото повече ми повишават тон,толкова аз снижавам своя.Но мога да хапя.О,колко добре мога да хапя.
Виж целия пост
# 9
Ако е близък, винаги мога да клъвна  по болезнено място така, че да замълчи.
Не се е случвало непознати да ми се разкрещят или да ме обидят.
Виж целия пост
# 10
Я да ви питам, хора, когато някой ви свари неподготвени и ви обиди или ви кресне в лицето, какво правите?
Мисля, мисля... и не се сещам някой да ме е обиждал или да ми е крещял в лицето  newsm78 Нямам представа как бих реагирала.
Виж целия пост
# 11
Ако е съвсем изненадващо се стъписвам, обикновено мълча.

Но ако е някакъв битов скандал викам, а като се извикам, започвам да говоря тихо и да напипвам болните места на "врага".
Виж целия пост
# 12
Охо....креснат ли ми....не се сдържам и повишавам тон.Не крещя!Но определено не му говоря с благ тон.
И съм царица на това да накарам  този който ми е креснал,да излезе извън нерви,да се тресе,да блъска,да иска да  чупи,да пожелае да си направи харакири!! Mr. GreenСлед което аз утихвам и нагло напускам полесражението а той продължава да си вика!  Whistling
Не мълча,не търпя да ми крещят!  Twisted Evil
Като се замисля....от години не съм кряскала на някой....трябва да си го припомня,действа релаксиращо! tooth
Виж целия пост
# 13
Не се защитавам-нападам!
Виж целия пост
# 14
Мисля, мисля... и не се сещам някой да ме е обиждал или да ми е крещял в лицето  newsm78 Нямам представа как бих реагирала.

Един десен прав между рогите и няма какво повече да го мислиш.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия