Да се помолим един татко да се върне при момченцео си и нероденото си дете!

  • 5 327
  • 50
Здравейте момичета! Със сълзи на очи Ви пиша за един татко, който е единствен на едно момченце на 7 годинки, да се върне жив и здрав, тъй като е в неизвестност от 6 март вечерта! Става въпрос за Бургаския бизнесмен Стоян Стоянов, както е известен в медиите! Аз само мога да кажа, че той е страхотен човек и приятел. Познаваме се от студентските си години и гарантирам, че човека е от най-свестните, които познавам. Просто един успял млад и кадърен мъж. За съжаление тежка болест отне жена му преди 3 години и той остана сам да се грижи за детенцето им. В момента чака дете от настоящата си приятелка, но мисля че е нормално за млад човек с неговия хъс и желание за живот! Иска ми се да вярвам, че в България могат да стават и чудеса и той да е все още жив. Моля се всеки час за него! Нека всички се помолим и не знам с какво можем да помогнем да се върне при семейството си! Споделям с Вас защото Ви чувствам като свое семейство и знам че силата на БГМАМА е много голяма! Знае ли някой за отвлечен човек в България, който се е върнал жив и здрав, моля споделете! Какво може да се направи, само да седим и да чакаме ли?
Ето Инфо от нета:http://burgas.dir.bg/2008/03/09/news2752190.html
Извинете, ако темата не е за тук!
Виж целия пост
# 1
Дано по-скоро се намери човека.   Praynig Praynig Praynig
Жив и здрав да се върне при семейството си.  Rolling Eyes
Още едно дете чака, все пак!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
Искренно се надявам това да се случи Praynig
Виж целия пост
# 3
Дано по скоро да се върне при семейството си Praynig
Стискам палци това да се случи колкото може по скоро. Praynig
Виж целия пост
# 4
Искренно се надявам това да се случи Praynig
Praynig
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви момичета! Момчето наистина е супер точно, единствената си грешка направи заради жена, както повечето мъже Heart Eyes и това май му изигра лоша шега!
Виж целия пост
# 6
И аз се присъединявам към вас, момичета. Моля се да е жив и здрав човека и скоро да се върне при семейството си!  Praynig
Виж целия пост
# 7
Присъединявам се Praynig
Виж целия пост
# 8
Дай Боже!!!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
Дано се върне жив и здрав при детенцето  и приятелката си!
Виж целия пост
# 10
Дано се върне жив и здрав при детенцето  и приятелката си!
Дано! Praynig
Виж целия пост
# 11
Дано да е добре и скоро да се прибере и да гушне любимите си хора.В тая България само такива ли неща ще се случват?Ей,нямаме оправия Sad
Виж целия пост
# 12
 Praynig
Виж целия пост
# 13
Господ да му дава сили, ако му е трудно е момента.
Дано е жив и да се върне у дома.  Praynig
Виж целия пост
# 14
Слушах днес по радиото за него...Моля се!!! Praynig
Чувала съм и преди бизнесмени в БГ са се връщали,но с имената,дати и пр. съм сбъркана...Мисля преди година някъде беше отвлечен някой така,и после го пуснаха,но какво трябва да се прави за жалост не знам...А и по радиото казаха че няма данни за отвличане?!Ако чуя нещо ще пиша...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия