А а си мислех че съм се отървала

  • 1 685
  • 4
#Puppy dog  #Puppy dog
 Мили мами , вече почти 6 месеца след раждането си мислех че съм се отървала от стрий и др . подобни гадорий.....до днес .
 Сега след като времето се постопли , реших че е време да покажа  на всички колко добре изглеждам ... и оо ужас.
 Обличам си къса блузка тип " какъв стегнат корем имам " , пека се на слънце ..и всичко е наред.
 Прибирам се вкъщи и какво да видя
 #Shocked червени линий на корема .От какво така ? Мисля че преди са били незабележими , а сега след слънцето са станали червени и личат от километри .  #Puppy dog
Споделете имали ли сте подобен проблем  Praynig
Виж целия пост
# 1
И аз съм така въпреки че през  цялата бременост съм се мазала  всяка вечер.Стриите ми се появиха последният месец преди да родя. След раждането започнах с едно олио против стрии,които ги има в аптеките и горе долу се скриха,но не могат да изчезнат никога според мен.Аз си мисля че е генетично ,защото и майка ми има този проблем.
Виж целия пост
# 2
Това е болната ми тема.Докато бременеех ми се появиха по корема,качих 30кг.,а след като родих-ле-ле,ела да гледаш,чак по краката до коляното,че и на пръстците имам. #Cussing out След като родих започнах да се мажа с Контрактубекс,но не ми помогна.Сега се ослушвам и събирам информация за процедурите с лазер,ако трябва и до това ще прибегна,защото не искам цял живот да живея с този комплекс.Майка ми няма нито една,мисля,че това е в засивисимост от типа кожа,може би неината е по-еластична от моята.А за панталони с ниска талия и блузки над пъпа и дума не може да става.
Виж целия пост
# 3
Аз използвам гел против стрии Lierаc.Попитах в една аптека дали има по-добър крем,а жената ми отговори,че това е най-добрия.Имате ли представа дали има нещо по-добро???
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Anonymous
Аз използвам гел против стрии Lierаc.Попитах в една аптека дали има по-добър крем,а жената ми отговори,че това е най-добрия.Имате ли представа дали има нещо по-добро???


него ползвах и при двете ми бременности - нямам, а по принцип съм предразположена, тъй като кожата ми е нормална към суха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия