За приятелите на Хомеопатията - Започва нов 2 годишен курс

  • 2 685
  • 18
  Вземете здравето си в своите ръце. 

- В края на Март 2008г. започва нов 2 годишен курс по Хомеопатия.

 За справки и записвания - Хомеопатично общество - ул. Пиротска - 97

  тел. 02/ 822 9246 от 10 - 17 часа
Виж целия пост
# 1
 Много от вас казват че в провинцита няма истински (класически) хомеопат - ето шанс да има!  Hug
Виж целия пост
# 2
Да порастнат малко децата и ще запиша курса...  Confused Моята хомеопатка ни преглежда там, точно в офиса на Хомеопатичното общество и съм питала за курса. Но се иска време! Всеки месец лекции и изпит, то си е като втора магистратура. За НЕмедицинските лица има и допълнителен медицински курс. Като цяло, по моя преценка не излиза скъпо... някъде към 1400 лева го изчислявах всичко за двете години, заедно с медицинския курс. Да го разделиш на 4 семестъра, както е в университетите, таксата е съвсем нормална и поносима. А моята хомеопатка ми е разказвала колко е интересно и увлекателно... какви страхотни лектори има и че било супер...

Ама след време... сега нямам секунда свободно време...

Хайде лекари записвайте се, че да направим още малко просветлени хора в медицинското съсловие...
Виж целия пост
# 3
 Има и не малко лекари, които трябва да кажа, че учат с голяма амбиция!  newsm10
Виж целия пост
# 4
Ох, как бих "ударила" и аз едно курсче, ама пусто време-е-е....  Close

Ако имаше нещо като съкратен курс само с цел "просветление", а не практикуване в последствие, може би също би имал посещаемост   newsm78 ....
Виж целия пост
# 5
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз се записах,става въпрос само за една събота и неделя в месеца newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 7
Аз се записах,става въпрос само за една събота и неделя в месеца newsm68 newsm44

 Поздрави wichi! newsm10


 Само да добявя, че записването още е отворено, чак до началото на м. Юли. побързайте!  Hug
Виж целия пост
# 8


 А кои ще бъдат лектори? Известно  ли е вече?
Виж целия пост
# 9


 А кои ще бъдат лектори? Известно  ли е вече?

 известно е.
Виж целия пост
# 10
Е,жалко.Дано и по-нататък да има,за да мога да се запиша и аз.А някакви допълнителни изисквания за курсистите има ли?
Виж целия пост
# 11
Е,жалко.Дано и по-нататък да има,за да мога да се запиша и аз.А някакви допълнителни изисквания за курсистите има ли?

 Средно образование и... силно желание. Все пак и сега може да се запишете, тъй като са минали само два курса и в края на Май е третия.  Hug
Виж целия пост
# 12
Александър,
а на  първата част кои ще бъдат лектори можеш ли да ми отговориш?Аз пак забравих да им звънна по телефона.Толкова много исках това да бъде споделно във форума.Предварително ти благодаря.
Виж целия пост
# 13
  За повече информация, разгледайте сайта на Хомеопатичното общество:

     Българско хомеопатично общество
Виж целия пост
# 14
Александър, явно съм изтървала срока за записване в курса, ама да питам подобни мероприятия не се провеждат извън София или всичко е концентрирано в столицата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия