Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 059
  • 2 583
# 540
привет момичета,
спешно се нуждая от добър уролог ( Shocked ...относително понятие е знам) ,тъй като дъщеря ми се оплаква много сериозно.
Незнам на кой да имам доверие ...моля някоя от вас с личен опит да ми препоръча такъв корифей дето няма да ми умори детето и мен покрай нея.
Може и на частно ,няма проблем за това .
Виж целия пост
# 541
Кат, не ти трябва уролог, а нефролог.
Д-р Лорис Мануелян
Д-Р Малина Ялъмова- жк. Братя Миладинови, бл. 59 вх. 3, тел. 056 810221
Виж целия пост
# 542
д-р Мануелян в момента е зам.кмет по здравеопазване.
Виж целия пост
# 543
До колкото знам дава и часове в Медицински център "Литос" д-р Мануелян. Там работят и други нефролози д-р Миринчева и мъжът и също д-р Миринчев.Ето телефона на центъра където можеш да получиш информация 866 454.
Виж целия пост
# 544
Здравейте мами!Моето детенце е записано при д-р Даринка Иванова в 4-та поликлиника!Не съм доволна от вниманието което ни отделя,прегледите,които ни прави,даже още преди време на консултациите ми направи впечатление...вместо да ми дава съвети...тя...имаш ли нещо да ме питаш...все едно съм отгледала 2 деца!!Нито веднъж не е дошла в къщи,ако детето е било зле.Жена на възраст а супер префърцунена!!Моля ви да ми препоръчате мил,отзивчив,внимателен специалист и най-вече лекар който в подходящия момент изписва правилните лекарства и поставя точната диагноза!Май-имам големи изисквания.....може и хомеопат-напоследък доста ме зарибяват!Мерси предварително!
Виж целия пост
# 545
Добри отзиви съм чувала за д-р Спиридонова от 4-та поликлиника.Аз лично съм записала детето при д-р Толчева във ДКС1.Много съм доволна,винаги,когато съм имала нужда ми е обръщала достатъчно внимание.Също така съм чувала добри отзиви от д-р Таня Димитрова,също от ДКС1.Всичко е въпрос на лична преценка!
Виж целия пост
# 546
Някой знае ли Д-р Праматарова с какво работно време е?
Звъня на мобилен но не отговаря.
Благодаря.
Виж целия пост
# 547
Праматарова работи в кабинета си в понеделник, сляда и петък от 16 до 18 часа. Поне така беше преди месец.
Виж целия пост
# 548
привет момичета,
спешно се нуждая от добър уролог ( Shocked ...относително понятие е знам) ,тъй като дъщеря ми се оплаква много сериозно.
Незнам на кой да имам доверие ...моля някоя от вас с личен опит да ми препоръча такъв корифей дето няма да ми умори детето и мен покрай нея.
Може и на частно ,няма проблем за това .
Аз съм доволна от д-р Калпакчиева, тя е възрастна, но мисля е била завеждаща отделение. Д-р Миринчева й е дъщеря, доколкото знам
Виж целия пост
# 549
а някакви телефони на др.Калпакчиева?
Виж целия пост
# 550
Аз съм ходила при Калпакчиева и съм доволна.
Кабинетът е над магазин "Марикита"
0887 644161
надявам се, че инфото ми е актуално.
Виж целия пост
# 551
Аз съм доволна от д-р Хрипсиме Каспарян. Откакто тя лекува голямата ми дъщеря минаваме без антибиотици, е в краен случай няма как. Сега водя и бебето на консултации при нея. Работи в болницата. Има и кабинет.
При Благинова съм ходила, защото имат ЛКК. Чакането те убива. Тя не си дава много зор. Моабет кърши и тя, и сестрата, а отвън по 5-6 6олнички дечица с мамите чакат. Детето ми се е наспивало на стола, докато ни дойде реда, а му кашлят до него... Като се добереш до нея е мила, но пък е неуважение към хората да чакаш безкрайно. Ами да дават часове, да си подеде главата поне и да каже, ако няма да те приеме. Чувствала съм се унизена...
Виж целия пост
# 552
Някои знае ли, дали д-р Аврамов УНГ работи с здравната каса?
Виж целия пост
# 553
Някои знае ли, дали д-р Аврамов УНГ работи с здравната каса?


     Работи, да.
Виж целия пост
# 554
Здравейте мамита от Бургас!
Моля ви за координатите на добър логопед в града.
Необходим ми е за момченцето ми,което вече е на 3 годинки,а все още не иска да каже и 1 думичка..  Sad
Благодаря на всички ви!
newsm51
Йорданка Няголова тел: 0889238502
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия