Хайде с мен на изпитано МОНО

  • 9 945
  • 195
Привет момичета борещи се с излишните кг. И аз като вас имам този проблем, но днес започнах много добра диетка, благодарение на която майка ми за 1месец успя да свали близо 10кг, които вече година след това не е върнала. А ето и за какво става въпрос. Диетата е 5 дни в които се яде еднородна храна, а 2 дни се почива като разбира се през тези не се тъпчи яко, а умерено и по възможност без хляб.

И така ...........

1 ден - варени картофи

2 ден - кисело мляко - 2-3 аз  хапвам такова Wink

3 ден -  зеленчуци

4 ден - 5 сварени яйца -

5 ден - парче месо + салатка

Ами това е, ако има желаещи да си правим компания ще съм много щастлива Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
звучи добре...и поносимо...на теб кой ден ти е?резултати има ли?
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Може ли повече информация, като количества храна дневно, как се разпределя и какво може да се пие освен вода
Виж целия пост
# 3
 brokolche на мен ми е първи ден и естествено все още няма резултат  Wink, но утре сутринта се надявам да има раздвижване на кантара, за протокола тази сутрин бях 52.2, да видим утре Praynig Praynig Praynig

Felicity като количество храна май само за картофите и зеленчуците не съм писала, ами картофите 5-6 средноголеми картофа, а зеленчуците няма ограничение аз ям предимно краставици или моркови  Wink А за приема - разпределям на два пъти, зная, че е по-добре по малко и на често, но аз не мога така Rolling Eyes Пия кафе със сметана по два пъти - сутрин и следобед, както и без да съм на диета. Това е моето вечно прегрешение Embarassed  А за водата всички си знаем колкото повече, толкова по-добре Peace

Дано да съм била изчерпателна   bouquet
Виж целия пост
# 4
Галче успех, аз миналата година с моното свалих 4 кг за 10 дни  Peace
Виж целия пост
# 5
Галче успех, аз миналата година с моното свалих 4 кг за 10 дни  Peace

Мерси мила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, дано и аз да успея, че много ми пречат тия 4-5 кг  Cry
Виж целия пост
# 6
e аз от утре съм с вас, ще ям на работа картофки, обичам ги ама печени, ще  опитам и варените да ми станат любими, нали е за пустата хубост ????
Виж целия пост
# 7
e аз от утре съм с вас, ще ям на работа картофки, обичам ги ама печени, ще  опитам и варените да ми станат любими, нали е за пустата хубост ????

Щом ги обичаш печени - така ги яж, аз съм на мнение, че като си на диета поне трябва да ти е вкусно, аз да си призная си ги овкусявам малко- като салатка Wink Мнопго се радвам, че вече ставаме 2, дано и резултатите ни да са двойни  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
Запис от утре  Peace
Виж целия пост
# 9
и аз запис ,ама не знам колко килограма съм  Crossing Arms нищо като почнат да ми падат гащите ще свиркам Whistling
Виж целия пост
# 10
Може ли и аз да се присъединя?
На тази диета бях преди години и доста свалих. Нека да пробвам и аз:))
Виж целия пост
# 11
Аууууууууууу страхотно, ставаме силна банда  Laughing Laughing Laughing

Хайде сега и по кафенце да пием : , не е от най-ниско калоричните, но пък е мноооого вкусно.

Аз днес нямам раздвижване на кантара newsm78, но не се предавам - мляко и това е Crossing Arms Laughing, възможно е и да е заради непосещаването на  smile3550 Embarassed, дано утре сутрин видя нещо окуражително Peace

Рут внимавай само да не си загубиш гащите по пътя  Wink Heart Eyes

YuNI и аз понеже съм й видяла резултата при това без йо-йо ефект, затова се навих, ти колко си сваляла с нея?  bouquet

мама Радоска на линия ли си? Hug

Feliciti Heart Eyes приготви ли картофките за работа - успех  Peace Hug

Успех на всички и по-късно отчети  smile3521 newsm51
Виж целия пост
# 12
за 2 седмици бяха към 6 кг. Ама и бях доста слабичка, ама сме винаги дебели нали?Simple Smile
Сега обаче по време на бременноста качих повече от 40кг, 20кг някъде отидоха, ама още 20 висят по мене, така , че имам голяма нужда да си дойда в нормата:)
аз почвам днеска от картофи, сега се изтеглих и съм 75.5кг.
Виж целия пост
# 13
ами добре ,навихте ме Rolling Eyes,сега ще скоча за картофки и аз почвам от днес  bouquet стартирам от 89,00кг.....ама то вие сте си фиданки на фона на моите килограми Embarassed
Виж целия пост
# 14
Тук съм къде без мен. Сутринта докато оправя бебо  ooooh!  За протокола сега съм 62 кг.  Сега варя картофите.  Весел и усмихнат ден на всички.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия