резултати от МБ преди цветна снимка??

  • 1 110
  • 9
здравейте момичета!моля ви за малко помощ..
на 04.03 бях на преглед,док каза че имам някакво възпаление,но да не се притеснявам;на 05.03 пуснах МБ вагинален секрет,резултата излезе днес има някакви лактобацили   Confused ,незнам да звъня ли на док...на 17.03 имам час за цветна снимка,трябва ли да я отложа?
МИКРОБИОЛОГИЧНО ИЗСЛЕДВАНЕ

ПАЦИЕНТ   КАТЯ ПЕТРОВА ИЛКОВА   
МАТЕРИАЛ   ВАГИНАЛЕН СЕКРЕТ     
ДАТА   05.03.2008
МИКРОСКОПИЯ:   ЛЕВКОЦИТИ   2 – 5 / ПОЛЕ      
      ЕПИТЕЛНИ КЛЕТКИ   5 – 10 / ПОЛЕ   
      LACTOBACILLUS SPP.  > 30 / ПОЛЕ   
               

         
КУЛТУРЕЛНО ИЗСЛЕДВАНЕ:
1   БАНАЛНА ФЛОРА   -   НЕ ДАВА РАЗВИТИЕ НА ПАТОГЕННИ БАКТЕРИИ
2   КАНДИДА      -   НЕ СЕ ИЗОЛИРА
3   МИКОПЛАЗМИ   -   НЕ СЕ ИЗОЛИРАТ
4   Т.ВАГИНАЛИС “IN POUCH”   НЕ СЕ ИЗОЛИРА   


Виж целия пост
# 1
МБ ти е перфектна  Grinning Лактобацилите са полезните микроорганизми, които те предпазват от гъбички и бактерии.
Виж целия пост
# 2
Да лактобацилите са от добрите въпреки че са бацили Simple Smile даже тия интимните гелчета уж имали лактобацили бонус Simple Smile A къде ще си правиш цветната снимка? аз понеже планирам сега април и за това питам Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Всичко е наред. Peace
Виж целия пост
# 4
katia13 успех на цветната снимка
В микробиологията, както вече всички са ти казали, всичко е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 5
момичета много ви благодаря  Hug Hug Hug !накрая говорих и с един от докторите в клиниката и той каза същото,че е ок и трябва да има лактобацили...аз се бях малко притенила понеже пишеше >30 ,и мислех че до 30 трябва да е нормата Embarassed..ама се оказа че ми е грешна логиката Grinning!
mecho_ ще я правя в клиника "надежда" снимката,от този месец вече съм при др.стаменов,дойде тъй дълго чаканият час..,съмнява се за двурога матка и затова поиска цветната снимка/въпреки че имам хидротубация правена януари,на която ми казах че всичко е ок/,тъкмо и аз ще видя как ми изглежда матката.. Laughing
Виж целия пост
# 6
Мерси katia13 и успех на цветната снимката ! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Мерси katia13 и успех на цветната снимката ! Simple Smile
Hug благодаря,дано не е с голяма преграда,че хич не ми се иска да ме оперират..
ами ти къде ще я правиш?
Виж целия пост
# 8
Аз бях планирала миналия месец но се оказа че подходящите дни се падаха почивни а и не бях подготвена с МБ резултати и сега съм отложила за идния цикъл което ще рече 2,3 април някъде (се пада 10тия ден). Малко не съм много добре с организацията но гинеколожката ми препоръча "болницата на д-р Мазнейкова" - частна клиника Света София (бул."България" 104 - селището "Бокар"), там я  правела д-р Павлова. Та по случея планирам една микробиология  малко преди да ми дойде някъде 20 март (която незнам от многото лаборатории къде ще пусна) и след това да се обадя за час в тази клиника. Аз незнаех че в клиника Надежда също правят цветни снимки (то как да занам като не съм се интересувала де), но така за сега това са плановете ще видя колко са далече от реалноста ... понеже скоро си самоназначих това изследване. Знам че не звучи много интелигентно но до момента се бяхме съсредоточили върху мъжки фактор но така или иначе ще имам нужда от ЦС.
Виж целия пост
# 9
katia 13, пожелавам ти успех на цветната снимка! Дано всичко е наред!
При мене също се съмняваше за двурога матка и след ЦС се установи. Дано при теб не е така! Пиши!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия