Помогнете с избор на подарък

  • 1 393
  • 8
Здравейте, ще бъда благодарна ако ми дадете предложения за оригинален подарък на едногодишно момиченце.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Когато беше на 1 год синът ми много се радваше на музикални, тракащи и святкащи играчки.
Ние му подарихме музикалния влак на Fisher Price:


Едно куче, което лае, когато се бута (но започна да го бута след 1/5 год) - не мога да намеря снимка, музикална маса - поръчах я от ларедут. 
Тогава си играеше и с жирафа с кубчета на Fisher Price.
За лятото му взехме люлка на Little Tikes, на която може да се люлят 3-ма.
Беше на 1 година и се люляше.
В Jumbo има интересни неща.



Виж целия пост
# 2
Продуктите на TOLO  Peace
продават се в магазини Малечко цък  Wink
Виж целия пост
# 3
Механичен трамплин Мечо Пух на Дисни /не намирам снимка в нета, но го гледах в каталога на Хиполенд/ или Зебра HIPP HOPP-Fisher Price.



Може и количка за яздене.
Виж целия пост
# 4
Всички много обичат да бутат колички за кукли.
Книжка.
Колело, което може да се управлява от родителя.
Виж целия пост
# 5
Количка за кукли с бебе-кукла вътре!
Виж целия пост
# 6
Люлка, детски фотьоил или масичка със столче, триколка - ако търсиш нещо по-обемно - всички са около 50-60 лв!
Иначе с играчки е препълнено и мисля, че ако влезеш в един по-голям магазин - ще харесаш не една а 101 играчки Wink
Виж целия пост
# 7
http://smehurko.com/catalog/images/walker-65261.JPG
Това е много хубава и забавна играчка. Имаше ги в Хиполенд, предполагам и в другите магазини, където продават играчките на Чико. Има ги и на други марки. Много забавна играчка. Моят син много й се радва, а в последния месец я бях дала на дъщеричката на една приятелка, която пък едвам се раздели с нея.
Виж целия пост
# 8
На едногодишната ми дъщеричка подариха кукленска количка и за моя изненада я тика по цял ден със всевъзможни бебета и се забавлява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия