проф. Петко Минчев + още един въпрос

  • 8 307
  • 2
Не знам дали темата ми е за тук.
Първо какво ви е мнението за този доктор по белодробни болести от Св. София?

Имам и още едно питане.
Коя рецепта за лекуване да спазя.
Сутринта извикахме педиатъра понеже дребния вдигна 38,5 и доста плака нощес.
Оказа се че е с доста зачервено ухо и малко течност в него. Има секрети в нослето и от тях кашля, няма зачервено гърло. Изписаха му Аугументин (не знам дали така се пише), Отипакс и капки за нос с 3 вида соли (правят се) + инхалация с Вентолин.
Реших да потърся и друго лекарско мнение по повод това, че декември установиха, че има бронхиална астма. Да уточня, че не е правил пристъпи на задух, просто когато се разболее започва и да кашля и винаги правим инхалации с Вентолин.
Та отидохме при проф. Минчев. Той прегледа малкия, каза че не става въпрос за бронхиална астма, по-скоро има асматична кашлица (честно не знам каква е разликата-може наистина да има такава).
По повод сегашното разболяване каза да дадем Аугументина, капките за уши, но изписа други подобни капки които пак се правят, но с Гентамицин и още нещо. Освен това и сироп Синекод и Ефизол.
И да спрем инхалациите.
Също да уточня, че малкия пие и Ксизал.
Всичко това трябва да го пие и да седи 10 дни вкъщи и после отново на контролен преглед  при Минчев.
Вече не знам какво да правя. Тотално се обърках.
Все пак мисля да карам по това което ни е изписал педиатъра.
Моля ви за помощ.
Виж целия пост
# 1
За мен най добрия доктор УНГ е доц.Тодоров от Исул. Имам много познати, които са доволни от него.Мога да дам адреса на частния му кабинет: ул."Димитър Хаджикоцев"102А тел:865 10 71 Улицата е успоредна на басейна Спартак. Малко е грубоват, но няма грешка в поставянето на диагнози.
Виж целия пост
# 2
За мен най добрия доктор УНГ е доц.Тодоров от Исул. Имам много познати, които са доволни от него.Мога да дам адреса на частния му кабинет: ул."Димитър Хаджикоцев"102А тел:865 10 71 Улицата е успоредна на басейна Спартак. Малко е грубоват, но няма грешка в поставянето на диагнози.

Най-добрия  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия