Костюм за кукуряк

  • 1 745
  • 10
Здравейте Simple Smile
Синът ми който е 1ва група ще има тържество в края на март, в което ще бъде кукуряк. Учителката каза да му измислим някакъв костюм, но на мен нищо не ми хрумва. Дайте идеи, моля.
Виж целия пост
# 1
а какво е кукуряк?
как изглежда кукуряка?
Виж целия пост
# 2
Предполагам, че става въпрос за цветето кукуряк. Не е лесна задачата ви Whistling Може би, ако ушиете зелен костюм с някаква оранжева шапка, наподобяваща формата на кукуряка newsm78
Виж целия пост
# 3
Зелен-а блуза и панталон, жълта шапка. Не се сещам за друго.
Виж целия пост
# 4
Накара ме да се замисля ....
Кукурякът е не е с оранжави цветове, а със зелени. има и други цветове - бял, светло лилав, но те не са от пролетния тип, а от култивираните кукурячета, дето растат цяла зима. Предполагам, че учителките говорят за пролетното цвете кукуряк, което е зеленичко.  Виж тук!
Оранжав е минзухарът.

По-скоро с нещо зелено го облечи, а на главата направи коронка, с нарисувано кукуряче. Така в един момент, като му писне може да махне короната от главата и да е само с облеклото си.
Защо не се посъветваш и с учителките какво точно искат? newsm78
Виж целия пост
# 5
Зелен клин,зелена тениска,ако може да се намери зелена шапка(от плътно прилягащите) и да и се пришият листенцата(по-светло зелени или бледо жълти) на цветчето отгоре като се оформят и тичинки.Погледни в магазините за 1лв - там може да намериш шапка или подходящ евтин материал за листенцата ,а за тичинки да вземеш от някое изкуствено цвете.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички включили се!
Аз още вчера питах учителката как си го представят този костюм и тя каза " ами облечете го в нещо зелено"... Честно казано леко се ядосах на избора им, защото точно това цвете е доста как да кажа... безлично... а това ще е 1вото тържество на малкия и исках да го почувства като нещо различно и шарено, а не просто да си облечем зелените дрешки... Другите деца ще са пеперудки, лисици и т.н. и не искам само той да не е с костюм... За съжаление вече ми рецитира едно изречение от стихотворението, което явно ще казва и не ми се иска да ги моля да го сменят. Явно ще трябва да импровизираме с някаква шапка и зелени дрешки надолу. Ако ви хрумне още нещо, пишете, ще ми е полезно.
Виж целия пост
# 7
Аз писах преди време подобна тема-ние ще сме гъбка.Успях да намеря къде се дават костюми под наем -маджикленд тел.9523494 или детски клуб"Клъц"в София,но тел.го потърси в Интернет не си го записах.В Маджикленд наема е 35лв.,на мен ми се видяха много реших да се справиме сами и ми излезна 30лв.,така,че съжалявам малко,че се заблудих.Ти си прецени сама.Успех!
Виж целия пост
# 8
Благодаря!
Виж целия пост
# 9
Аз пък намерих един нов карнавален магазин за под наем който е заедно с ателие и там могат да ти направят всякакъв костюм и са много любезни.Казва се 'приказна реалност' на ул.развигор.На мен ми правиха каъм много доволна тел. е 0888436476.пробвай там
Виж целия пост
# 10
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия