Питанка имам за skype

  • 643
  • 4
Здравейте!
Имах глупостта да ползвам личната си регистрация в skype на служебния компютър, въпреки, че не ни разрешават. После успях да издиря паролата, за да стартирам служ. регистрация отново, но не мога да изтрия username-а си. А този компютър го ползвам с още 4 души. Пробвах с delete, но не става.
Ще съм ви много благодарна, ако ми дадете съвет.
Виж целия пост
# 1
Преинсталирай самия скайп  newsm10
Виж целия пост
# 2
 Naughty не прави глупости в работно време, момиичее!  Laughing  Не знам как! Но нещото което ше ти свърши работа е да преинсталираш skypa! Потребителските имена се затриват до едно! После вкарваш само служебното с паролата и готово! Успех!
Виж целия пост
# 3
Доколкото те разбирам -  искаш като включиш скайпа и да не ти се явява изобщо като опция твоето име при стартиране на sкайп? Елементарно е, спокойно - значи примерно ника ти е deska7682- отиваш на търсене, start- searsh - и си пишеш ника, даваш all file and foldelrs .
След като завърши търсенето трябва да ти се намери една папка с ника ти, а пътя до нея да е: C:\Documents and Settings\a\Application Data\Skype - ами триеш папката и готово. Също така триеш папките с имената и на друг юзери, които не искаш да ти излизат като опции при стартиране на скайпа.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви!
Ще опитам утре!
И си взех поука - да работя, а не да скайпя! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия