луничкииии

  • 1 360
  • 22
има ли някой от тук с лунички? аз имам и искам да ги махна ако някой знае начин по който наистина могат да се махнат ще съм му много благодарна ако го сподели  Hug
Виж целия пост
# 1
Има , има  Wink
Но ще те разочаровам ....няма оттърване. Mr. Green
Това е пигментация на кожата и единствено да ги избелиш  можеш. Задължително лятото  крем с висок фактор и ползване на избелващи кремове и лосиони.

Ето ти и същата тема , малко по - надолу :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239954.0;topicseen
Виж целия пост
# 2
И аз съм в отбора-бяла,луничава,тъмночервена коса.
Умиране има,оттърване няма.Ако носиш шапки,или да се криеш от слънцето като вампир както правя аз,може и да не се влошат.
Виж целия пост
# 3
И аз съм луничава, харесвам си луничките и никога не съм мазала нещо, за да ги махам или заличава, според много хора това е един от чаровете ми, особено като се запролети и има повечко слънце - тогава ставам като Пипи Laughing
Виж целия пост
# 4
Подреждам се гордо до другарката Пети.  Sunglasses
Виж целия пост
# 5
Моите само лятото се показват!
Виж целия пост
# 6
Моите само лятото се показват!

Именно, зимата без лунички съм бледа и бозава Peace
Виж целия пост
# 7
Специално заради луничките си боядисвам косата червена. Mr. Green Но и зимата се харесвам, въпреки, че ги няма.
Виж целия пост
# 8
Излизат ми малки лунички на носа през лятото, намирам си ги за чаровни.  Flutter
Виж целия пост
# 9
Имам лунички и пет пари не им давам...
През лятото са по-изразителни  Flutter
Виж целия пост
# 10
При мен леко избледняват зимата,но махане няма...а и не искам Whistling.
Едно време имаше едно мазило,помня,че брат ми си ги махна с него,но вече го няма по аптеките newsm78...
Дано намериш решение Peace.
Виж целия пост
# 11
Аз имам и никога не съм мислела да ги махам, но смятам че и да исках - няма начин.
Особено ако цял живот си си била с тях, не вярвам да постигнеш особен успех в заличаването, с каквото и да се мажеш. newsm78
Виж целия пост
# 12
Моите ги мразя,защото не са от бледите,а напоследък проявяват склонност да се сливат и заприличват на петна отдалече.
Виж целия пост
# 13
И аз си ги харесвам, особено лятото като почернея.
Виж целия пост
# 14
Свикнах да се харесвам с лунички Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия