С пролетно настроение, НОЕМВРИйка чака ново бебче с нетърпение!!!

  • 17 204
  • 282
                   







29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 123.10 - Гeорги на Dil

 

24.10 - Теа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на Gugi
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka197906.11 - Боил на benightedАндреа на myrenа
07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieAЙоана на baba_vuna
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980Антон и Марио на elito-3
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Симона на Simona s12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на Мишенце17.11 - Радослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNA21.11 - Мартин на МинаДарин на Вени22.11 - Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на goris23.11 - Моника на Pam219Моника на pebble
24.11 - Алекс на Бубалина26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss










Нашите НОЕМВРИйски деца - слънца са





37 и 39 , от които 3 двойки










4 НОЕМВРИйки са в очакване на ново бебче







ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

Мина празника на любовта, НОЕМВРИйче се вихри без умора у дома!
Със снежнобели и шеметни игри НОЕМВРИйчето зимата преполови!!!
НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!!!
Нова година посрещат най - прекрасните деца - НОЕМВРИйските чудеса!!!
Празничният месец отмина, НОЕМВРИйчета вече чакат Нова година
Виж целия пост
# 1
Първа!!!

Мамета, Гери има обрив от два дни - от понеделник, когато беше само по вратлето и шията, вчера доста се увеличи - по цялото гръбче, гърди, корем, та до слабините - и по тях. Преди това в петък и събота имаше Т 37,9 - 38,1 макс, в събота с/у неделя вдигна 39,7, оттогава няма Т. Педи каза, че не е от Приорикс-а,  която бихме преди 10 дена, а е реакция към антипиретиците. Моля за помощ, ще пусна снимки, ако и днес е толкова изпъпчена като вчера следобед ще ходим и до поликлиниката.



Виж целия пост
# 2
Зпаисвам се втора с пожелание всички болни мъници да оздравяват  Praynig
Виж целия пост
# 3
много ми хареса заглавието-то тва са си наши бебета-да му мислят с толкова лели-ще са много глезени Party

като казах лели-къде ни се губи петела в кокошарника-хмммм newsm78
Виж целия пост
# 4
 Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
 Hug

И аз стискам палци да се оправят болничките!
Виж целия пост
# 6
Страхотна темичка  Hug
Вчера бяхме в зоо-то, Виктор се натича наволя, хранихме патиците... откарахме 3 часа там  ooooh!
Роси, аз не мога да ти помогна със никакъв съвет  Sad Силно се надявам вече да е изчезнал обрива и всичко да е наред.
Пожелавам ви прекрасен ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Страхотно заглавийеее на новата темичка. Нека да подейства стимулиращо и на други мами, които само тайно си мечтаят да са супер многодетни мами.
 Praynig за болничките дечица.
Роси дали Мони не може да ти помогне - дали не е розеола?
 Hug
Виж целия пост
# 8
Роси спокойно РОЗЕОЛА  е и вашето - същите бяха и на Митко петната. До два - три дни ще изчезнат. Температура вече нямате сигурна съм нали и никакви други оплаквания. Тази шарка е нещо много разпространена напоследък не се притеснявай и стига с тези глупости на педитата за реакции към лекарствата Naughty

Цункай малката!
Виж целия пост
# 9
Здравейте,да ни е честита новата прекрасна темичка!  bouquet
Роси,дано не е нещо сериозно,да не би да се шарите?Пробвай в по-гореща вода да изкъпеш Гери,така ако е шарка ще избият още пъпчици.
Всички боллнички да оздравяват,а на всички мамчета лек и спорен мартенски ден. newsm79 wash wash hang 1ironing :
Виж целия пост
# 10
Роси74, за съжаление не мога да ти помогна. но аз на твое място бих отишла в поликлиниката. дано се оправи бързо Грганче. Peace
Виж целия пост
# 11
Новата,темичка е супер! PeaceДени,отново си се представила блестящо Hug
Роси74,и аз бих те посъветвала да отидеш за всеки случай да прегледат Гери.Дано не е нищо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 12
Да си използвам обедната почивка да се разпиша.
Страхотни новини, страхотна темичка Hug
СОФКО, РАДИ ЧЕСТИТО!!! Желая ви лека и безпроблемнна бременност изпълнена само с приятни емоции. А батко Дани и кака Теа много да слушкат и да помагат на мама Hug
Роси дано бързо да се оправите Praynig Но за съжаление и аз не мога да помогна.
Момичета благодаря ви за подкрепата относно тръгването ми на работа. Друго си е като някой ти даде едно рамо Heart Eyes
Иначе тази нощ беше поредната вампирска нощ на Дани. Изби ни  и третия кучешки зъб та вече имаме 15 броя общо. Баба му го гледа вече почти 2 седмици и почна да здава багажа Mr. Green. Дано му свикне на темпото Crazy Много обича да храни кучето на двора с клекчи, листа и трева и умира от нерви защо то не ги яде и му се кара Mr. Green Напоследък прави copy paste на всичко което види. Опитва се и да казва някои думички. Абе порастнаха децата и тва си е. Утре сигурно вече ще ми иска джобни Rolling Eyes
Маша браво на Мишо. Hug Това е голяма работа за казването на акото и пишото Peace
Еми това е май. Лек ден и бързо оздравяване на болните мишоци Heart Eyes
Виж целия пост
# 13

Мами, възхищавам ви се, че тия трудни времена не ви спират да раждате и гледате ОЩЕ дечица!  Heart Eyes  Hug Да не забравяме обаче и мъжете до вас! Че без тяхната подкрепа малко-о-о-о-о-о-о ще ви е труднинко, нали?  Wink 

Да сте здрави и весели и да се множи веселото ноемврийско семейство! Нови попълнения са ВИНАГИ ДОБРЕ ДОШЛИHug   bouquet

П.П. Значи на "Априлци" ще има мами с тумбациMr. Green
Виж целия пост
# 14
 Heart Eyes
Да оздравявате, дечица! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия