елкарнитин

  • 3 581
  • 12
ходя на фитнес и ми казаха да пия елкарнитин .дали може да се пие и когато не ходя и дали и тогава действа за разграждане на мазнините
Виж целия пост
# 1
ами мила защо не попита инструктора (предполагам той ти е казал да го пиеш) той знае най -добре
Виж целия пост
# 2
Карнитина действа и се взема, сутрин на гладно преди тренировка и вечер преди лягане. Peace
С него не може да предозиш  bouquet
Взема се 1 месец,правиш почивка от 1 седмица и наново Wink
Виж целия пост
# 3
Поци, аз ходя на спорт вечер 2 пъти седмично . Затова го пия  -  2 бр, 2 часа преди спорта. А в другите дни как?  Аз и велото го въртя вечер. Сутрин ми е невъзможно.

А ако не съм спортувала някой от дните, да го пия ли?
Виж целия пост
# 4
2 часа са много време преди тренировка Peace
Пий го преди лягане   bouquet
Виж целия пост
# 5
моя приятелка пи елкарнитин , но освен че обиклката на гърдите и се намали друг резултaт нямаше  Naughty
Виж целия пост
# 6
Поци, мерси! Hug

моя приятелка пи елкарнитин , но освен че обиклката на гърдите и се намали друг резултaт нямаше  Naughty

Тя спортуваше ли? Спазваше ли някакъв режим на хранене? Всичко това едновременно.

Виж целия пост
# 7
Поци а за по бързо отслабване може ли и нещо друго да включа newsm78
Виж целия пост
# 8
Може,има много неща Peace
Фет Бърнъри,Термо Бърнъри,Кофеин и т.н.,много са Peace
Но спорта е много важен,както и храненето.Не забравяйте ,че хранителните добавки помага едва 15-20%,другото е начин на живот и спорт  bouquet
Виж целия пост
# 9
Карнитина действа и се взема, сутрин на гладно преди тренировка и вечер преди лягане. Peace
С него не може да предозиш  bouquet
Взема се 1 месец,правиш почивка от 1 седмица и наново Wink

Значи сутрин,преди тренировка ,и вечер преди лягане.По един и същи брой  капсули и в трите случая така ли newsm78
Виж целия пост
# 10
Да попитам, каква марка Елкарнитин пиете, мисля да почна да пия, но не знам какъв да си взема, гледах реклама на Супра Жит ( или нещо от този род беше... )  newsm78
Виж целия пост
# 11
http://www.silabg.com/en/product/detail/bid/1/id/69/page/4
Виж целия пост
# 12
Здравейте може ли някой да ми каже може ли елкарнитина да се пие от кърмачки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия