Как почиствате естествена кожа?

  • 516
  • 4
Имам яке от миналата есен късичко кожено, но сега като го извадих да си го нося гледам на яката замърсено. То  е кафяво и личи. Една приятелка ми каза да опитам с влажна кърпичка, но нестава.
Как се справяте вие? Якето е без косъм.
Имам и ръкавици, страх ме е да ги пера с вода-изрично пише, и тях незнам как да ги почиствам. Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз моите якета от естествена кожа ги почиствам с едни влажни кърпички, предназначени точно за тези цел. Купуват се от магазините за обувки и на опаковката си пише, че са за почистване на якета, обувки и подобни аксесоари, направени от кожа. Peace Hug   Пробвай с такива специално създадени за тези цел кърпички и дано да останеш доволна!  bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз си взех тези кърпички, иначе не съм се претрепала да си чистя 2те кожени якета и чантите Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Вариантът с кърпичките е добър и все пак, ако не се получава потърси химическо, където почистват естествена кожа  Peace
Аз лично си изпрах ръкавиците с течен сапун, ама колко боя пуснаха  ooooh! Като спряха да пускат боя ги проснах, изсъхнаха, но се сбръчкаха ужасно, намазах с течен парафин и ооо, чудо - станаха като нови  Laughing Не ти го препоръчвам обаче, аз моите ги бях отписала вече и затова експерементирах  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви Hug
Не съм чувала за тези кърпички, ще ги потърся, те какво ли вече не пускат на пазара и не мога да съм в час с всичко, затова пък ви има вас.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия