Обикновена или VIP стая?

  • 1 858
  • 18
Предстои ми да раждам,най-вероятно в "Тина Киркова",и се чудя дали да си платя за VIP стая.Ако някой е минал по този път и има впечатления,моля да сподели заслужава ли си или е излишен лукс! newsm78
Виж целия пост
# 1
Каква е цената за ВИП - стая там. Аз ще раждам в Горна Оряховица и имам същата дилема.
Виж целия пост
# 2
Каква е цената за ВИП - стая там. Аз ще раждам в Горна Оряховица и имам същата дилема.
Доколкото знам е 70 лв. за единична стая на ден и 30 или 35 лв. за двойна.
Виж целия пост
# 3
Малееееее,  smile3511 какво е това нещо?
При нас до колкото разбирам от познати е 10лв, не че Горна може да се сравнява със София, но все пак разликата е огромна.
Виж целия пост
# 4
Малееееее,  smile3511 какво е това нещо?
При нас до колкото разбирам от познати е 10лв, не че Горна може да се сравнява със София, но все пак разликата е огромна.

Нали знаеш,че за сватба и за раждане гледат така да те "оскубят" Money,че дълго да ти държи. smile3512
Виж целия пост
# 5
То зависи много каква е разликата м/у двете стаи PeaceВ болницата в която аз родих нямаше голяма разлика м/у двете стаи-Вип-а беше спалня и имаше една кръгла маса с 2 стола,телевизорът беше монетен.
Виж целия пост
# 6
И аз мисля да раждам в Тината. Няма кой знае каква разлика м/у ВИПа и обикновените стаи. А и не се навивай нито за едното нито за другото, защото мног често няма места във ВИПа примерно и те настаняват другаде. Даже преди известно време се е случило много родилки на веднъж и едно момиче е лежало в коридора! ooooh!
Най-големите предимства на ВИПа са че сте 2 момичета, че може да си оставиш бебчето да ти го гледат ако искаш да почиваш (аз не мисля да го правя), има телевизор и може да ти идват посетители. Ако си в единичен ВИП даже може и мъжът ти да спи при вас.
Виж целия пост
# 7
здравей. аз раждах в ТК миналата година, юли и понеже имаше свободни, си взех двоен ВИП. случих на много приятна мама- съседка по легло и бебе и нямам оплаквания никакви- банята беше много хубава, чистеха минимум веднъж на ден и животински екземпляри не видях.  Wink
ако пуснеш една търсачка обаче ще попаднеш на много отзиви за ТК и да ти кажа не всички са положителни, явно е въпрос на късмет. Rolling Eyes
леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 8
И първият, и вторият път раждах в Тина Киркова. Второ, преди двайсет дни. Бях във ВИП, препоръчвам ти единичния. Преди близо пет години, въпреки, че бях с избор на лекар, избрах обикновена стая. Тогава бяхме по три в стая, с една обща тоалетна на две стаи. Нямаше хлебарки и гадинки, но тоалетните не бяха особено чисти. Не е болка за умиране, но можеше и по-добре. Иначе ВИП-овете са на ниво по всички критерии.  Peace Доволна съм и от персонала! Успех!
Виж целия пост
# 9
Според мен ВИП. В моя случай в стаята имаше климатик, един шкаф повече и леглото беше по-хубаво. Най-важното за мен беше, че може да влизат посетители в стаята.  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също раждах в Тина Киркова. Бях в обикновена стая. Нямам кой знае какви оплаквания. Но едно от момичетата в стаята така хъркаше, че нямаше спане.
Виж целия пост
# 11
Препоръчвам ВИП-а. Раждах там преди 6 месеца и първата нощ бях в обща стая с 6 легла и обща баня за две стаи. Банята беше в окаяно състояние с душ без слушалка, а в моя случай (имах голяма епизотомия) се налагаше да се мия много често и за мен удобната баня на ВИП стаята беше предимство.
Успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 12
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си вземи ВИП (ако си в Тина Киркова)  Hug
Виж целия пост
# 13
Заслужава си. Обикновените стаи са мръсни и мизерни. Отношението на персонала също е различно.
Виж целия пост
# 14
Бях в двоен ВИП,беше много на ниво,не съжалявам!Чисто е,педиатрите във ВИП идват в стаята да ти дават сведения за детенце,което също е голям плюс! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия