саменто на капки или на таблетки

  • 20 741
  • 21
здравейте!искам да попитам някой пил ли е саменто и от кой от двата му варианта е по-доволен.и какви ползи сте забелязали.на мен ми го препоръ4ват за подсилване на имунитета,но имам и гастрт, ентеро колит и проблеми с яйчниците.ще 4акам коментарите ви.
Виж целия пост
# 1
мъжът ми пие саменто когато тръгне да се разболява - видимо се подобрява - аз не съм пила защото когато го открихме - аз бях бременна с първото дете - оттогава съм или кърмачка или бременна пак - но като цяло наистина добре се отразява. относно твоите проблеми - не мога да кажа повече - дали ще ти вреди на гастрита и прочие.....взимаме си на капсули по 600мг. за капките някой ми беше казвал че са по слаби - ама дали е така не знам.
Виж целия пост
# 2
сигурно затова казват,4е капките не вършат много работа,но в моя сли4ай може би е по-добре с тях да запо4на първо.някой друг има ли впе4атления welcome
Виж целия пост
# 3
Вкъщи сме използвали и капките и капсулите( и от 125 и от 600), но и аз мисля, че капките са по-слаби и не вършат същата работа.
Виж целия пост
# 4
Капките са по-слаби. Майка ми от години приема Саменто и едва ли сме се излъгали в действието им.
Виж целия пост
# 5
Аз пих Саменто капсули...и пак ме събори грипа.
Знам обаче, че трябва да е американско, а не китайски или друго.
Виж целия пост
# 6
това ,което продават в лечител американско ли е?
Виж целия пост
# 7
http://www.vilcacora.com/bg/
Ето това е най истинското.Името му е Вилкакора.В центъра/адреса е в сайта/ има и лекар, който ще препоръча вида подходящ за пациента.Саменто е диворастяща лоза в Андите.

А Саменто вече предлага и д-.р Тошков  Mr. Green.
Виж целия пост
# 8
това ,което продават в лечител американско ли е?

Пише на опаковката. Просто погледни. Май тяхното е американско, но не е лошо да се внимава. Беше нещо от рода- NutraMedika или нещо подобно.
Виж целия пост
# 9
благодаря за бързите отговори  Hug
Виж целия пост
# 10
Аз съм доволна от Саменто на капсули от 600 мг. на фирма Nutra Medix. Купува се от аптеките на Лечител. От капките определено не съм доволна.
Виж целия пост
# 11
 Миналата зима  изпих 2 опаковки от 600мг таблетки /от Лечител/, без никакъв резултат и повече не съм взимала!
Виж целия пост
# 12
Сементо /600 мг/ давам на дъщеря си от 4 годишна. Поразена съм от ефекта. Разделям една капсула на 5 равни части и дава по 1 /120 мг/ на ден профилактично и 2-когато е болна. Давам го с кисело мляко , тъй като прахчето е гадно ако полепне по небцето.
Много леко и бързо минават болестите. За сравнение е нейното другарче от градината , с което боледуват заедно , а понякога само то.
Давам го от ноември до март включително и е пропускала градина 1-2 пъти в годината от 3 години насам.
Ако я хвана в началото изобщо не стига до антибиотици. Ако пък се стигне /някой бронхит/ го минава много бързо.
А преди това от бронхит правеше пневмония и много бавно оздравяваше.

Доволна съм.
Виж целия пост
# 13
Аз на синът ми дава на капки  Peace
Виж целия пост
# 14
Майка ми и леля ми пият от години само капсулите от 600мг, от аптеките на Лечител..все ме кандардисват и аз да го пия, ама мразя силно рекламирани продукти  Rolling Eyes
Но започвам да се замислям като ви чета..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия