парене в гърлото

  • 5 763
  • 14
от известно време имам парене в гърлото  Rolling Eyes много неприятно - това киселини ли са  newsm78
Виж целия пост
# 1
Да! И аз разбрах какво е да имаш киселини, когато забременях.
Виж целия пост
# 2
Ами може....но пък да не те почва грипа?
Виж целия пост
# 3
Възможно е! Засилва ли се от определени храни и напитки?
Виж целия пост
# 4
Преди да забременея се чудех на мъжа ми какво толкова се оплаква, че има киселини  newsm78 След като забременях - разбрах  Sick Но спокойно, като родиш ще изчезнат  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам много киселини, но нямам парене в гърлото. За трахеята не говоря.
Да не я настинка?
Виж целия пост
# 6
Според мен са киселини!
Виж целия пост
# 7
Може да е настинка, за това ти препоръчвам профилактично да си изцеждаш по някой друг лимон и да прибавяш мед!
Виж целия пост
# 8
само това е!но няма страшно,нормално е при бременните
Виж целия пост
# 9
В началото на бременността имах киселини, но не съм имала парене в гърлото. Може да е нещо вирусно.
Виж целия пост
# 10
Идеята за лимоните не е никак лоша. Моя мъж успя да ми прехвърли някакво вирусче. Но мъжка му работа, не ме слуша по отношение на здравето си.
Сега си правя чай с мед и лимони.
Виж целия пост
# 11
Киселини са! Аз имах късмета да имам само една вечер за цялата бременност  LaughingДано и на теб бързо да ти минат!


Виж целия пост
# 12
Може да е настинка, за това ти препоръчвам профилактично да си изцеждаш по някой друг лимон и да прибавяш мед!
  Peace
Виж целия пост
# 13
Преди да забременея се чудех на мъжа ми какво толкова се оплаква, че има киселини  newsm78 След като забременях - разбрах  Sick Но спокойно, като родиш ще изчезнат  Peace
и аз бях така с първото бебче Sick
Виж целия пост
# 14
Киселини са. Избягвай пикантните храни.
Аз по едно време спях на фотьойла,
щото като легнех и ставаше непоносимо... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия