Какво правите с умалелите дрешки на бебето?

  • 3 580
  • 94
Здравейте. Моля Ви ми кажете какво правите с умалелите дрешки. Нямам къде да ги държа - у нас е тясно, а торбите стават все по-големи. Има ли някакви магазини втора употреба, където да ги занеса?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Можеш да ги дадеш в някой дом за деца - сираци там няма да са има излишни.Поне това за мен е по добрия вариант от колкото магазин за втора употреба.
Виж целия пост
# 2
Може би трябва да напишеш от кой квртал си или поне къде ще ти е най-близко да ги занесеш, за да ти отговорят.
Аз преди време дадох дрешки на дом /не на детенцето ми де, неговите си ги пазя/.
Ако ти се подаряват може да погледнеш във подфорума на Сдружението на майките.
Виж целия пост
# 3
На Калоян дрешките съм ги складирала у майка ми. Обърнах се към дом за деца, там исках да ги дам - казаха ми, че нямали нужда  Rolling Eyes Сега ще ги пазя, докато не разбера, че на някой ще му влезнат в употреба. За магазин втора употреба не знам, но ако имаш добро желание можеш да попиташ в социалното за бебета в нужда.
Виж целия пост
# 4
Подарявала съм винаги ,някой ги бях запазила.Сега отново ще подарявам.Те са си хубави и много запазени.
Виж целия пост
# 5
Някои които са ми "скъпи" си ги пазя а дргуи подарявам на познати и приятели с по-малки деца. А също така и получавам дрешки и обувки от приятели.
Виж целия пост
# 6
Аз ги раздавам - имам много приятели с по-малки деца от каката и съответно сега от бебето. Тези с по-големите дават на мен  Wink
Виж целия пост
# 7
Аз ги пазя за второто дете, но имам много приятелки с малки деца и такива, които тепърва ще раждат, така че непрекъснато си разменяме дрешки, които са умалели на някое дете и стават на друго. И без това бебешките дрешки се носят много малко и си остават почти като нови.
Другият вариант е в дом за деца да ги дадеш.
Виж целия пост
# 8
Раздавам на приятели с по-малки деца или давам в дом за изоставени деца. Но лично не съм носила, една приятелка ходи понякога и аз й натоварвам и моите торби.
Виж целия пост
# 9
Някои които са ми "скъпи" си ги пазя а дргуи подарявам на познати и приятели с по-малки деца. А също така и получавам дрешки и обувки от приятели.

И аз така Peace
Виж целия пост
# 10
Складирам ги в големи торби на село,имам брат,и мъжът ми има брат-за тях ги пазя.
Тези които са ми били дадени ги връщам.
Виж целия пост
# 11
www.prodavalnik.com
ак нямаш познати на които да даваш....
Виж целия пост
# 12
Тези,който са ми "скъпи"ще ги запазя.Много мило ми беше станало когато майка ми ми донесе мои бебешки дрешки,когато родих.И си мисля,че и на Дария ще й е мило да си ги пази.А другите или раздавам или слагам в чували и като натрупам повече до нас има пункт на червения кръст,там ще ги дам
Виж целия пост
# 13
Аз давам умалели дрешки и играчки  на социално слаби с-ва с малки деца. Peace
Виж целия пост
# 14
Аз ги пазя... Знам, че звучи лудост, но някак не мога да се разделя с тях. Абсолютно всички ги пазя. Имам една голяма ракла, където ги държа във вакуумирани пликове и понякога си ги вадя за да си спомням. Пазя и всичките им играчки и изобщо всичко, което са използвали като бебета. Знам, че това трябва да спре и мисля като ми станат много дрешките да направя чистка и да си оставя само най-скъпите-комплектите от изписването, робите от кръщенето, дрешките от рожденните им дни... и за бебо ще бъде така. А дрешките, които реша да не запазя след чистката ще даря в един дом...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия