Объркана съм...

  • 2 035
  • 58
Здравейте,малко съм объркана,имам дете на 1,5месеца и сега се оказва,че съм бременна #Crazy.Моля ви мами дайте ми кураж,искам го това бебе,обаче съм уплашена,шокирана,притеснена.Проблема е там,че ми се струва много скоро,аз се върнах на работа,възстанових си всички социални контакти и сега хоп,изненадка! LaughingАз разбрах вчера,може би още не съм свикнала с мисълта,знам ли?Ще чакам да ми пишат мами в моето положение и минали по този път.Благодаря ви!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Минах по твоя път и направих непоправима грешка. Надявам се, ти да помислиш повече от мен.
Кураж!
Виж целия пост
# 2
  Миличка,ти сама казваш,че го искаш това дете.Ще ти бъде трудно,но ще се справиш.Децата ще растат заедно,почти като близнаци.
  Пожелавам ти сили да се справиш и да посрещнеш двойната радост  Hug
Виж целия пост
# 3
Честито мила  bouquet! Кураж, успех и лека бременност! Бъди силна и се радвай на малкото човече, което расте в теб!
Виж целия пост
# 4
Случи се и на нас, отказахме се засега. Не съжалявам. Само и единствено вие можете да вземете решение.
Виж целия пост
# 5
Честито!  Hug Няма нищо страшно, с две дечица у дома е супер! Grinning
Виж целия пост
# 6
Разликата м/у децата според мен ще е нормална. Но вие трябва да си вземете решението.
Каквото и да решиш - кураж.
Виж целия пост
# 7
И аз съм за. Много е трудно с 2 малки деца, особено ако като мен нямаш баби и детегледачки. Но е много хубаво.  Hug
Виж целия пост
# 8
Само вие можете да си решите , но аз съм за , винаги е хубаво с много деца в къщата Peace
ЧЕСТИТО
Виж целия пост
# 9


 Аз пък в началото на постинга ти разбрах, че детето ти е на месец и половина newsm78

  Според мен си запази детенцето, това си е Божа работа!Щом е станало, имало е защо.Не се знае след време като забременееш и, ако стане нещо лошо как ще се чувстваш и какви скрупули ще имаш, че си махнала едно дете.Не знаеш дали няма и да се случи нещо което да не ти позволява повече да забременееш.Според мен искаш това дете, но при всеки страха в началото е нормален.Аз преживях спонтанен аборт пролетта и почти всеки ден се опитвам да си предсавя как би изглеждало детето ми сега, ако се беше родило.

    Много по-добре ще се чувства и сегашното ти детенце.Ще си има дружка, с кого да си играе, някой супер близък с който да е свързан цял живот.

 И не разчитай на глупавите самооправдания на някои майки тук, че детето ти е малко за брат, или сестра, или че те се чудят кога да си родят второто дете.Това за мен са хора които искат да имат дете, но не им стиска.

 Мисли хубаво!Не действай безрасъдно, първосигнално, или от страх.Възползвай се от даденото ти!Успех Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Запази го-една приятелка направи греката да махне бебето си, което беше заченато 6месеца след раждането на първото и сега, 3 години по-късно, още съжалява.
Виж целия пост
# 11


 Аз пък в началото на постинга ти разбрах, че детето ти е на месец и половина newsm78

  Според мен си запази детенцето, това си е Божа работа!Щом е станало, имало е защо.Не се знае след време като забременееш и, ако стане нещо лошо как ще се чувстваш и какви скрупули ще имаш, че си махнала едно дете.Не знаеш дали няма и да се случи нещо което да не ти позволява повече да забременееш.Според мен искаш това дете, но при всеки страха в началото е нормален.Аз преживях спонтанен аборт пролетта и почти всеки ден се опитвам да си предсавя как би изглеждало детето ми сега, ако се беше родило.

    Много по-добре ще се чувства и сегашното ти детенце.Ще си има дружка, с кого да си играе, някой супер близък с който да е свързан цял живот.

 И не разчитай на глупавите самооправдания на някои майки тук, че детето ти е малко за брат, или сестра, или че те се чудят кога да си родят второто дете.Това за мен са хора които искат да имат дете, но не им стиска.

 Мисли хубаво!Не действай безрасъдно, първосигнално, или от страх.Възползвай се от даденото ти!Успех Heart Eyes

Поздравявам те за хубавите думи-това е самата истина.Аз съм на същото мнение.   bouquet
Виж целия пост
# 12
Напълно съм съгласна с Биляна.
Виж целия пост
# 13
Остави детенцето! Hug
Разликата е добра! Hug
Аз съм решила когато и да се случи да го оставя,знае ли човек какво ще е по натам а не искам да остана с едно! Rolling Eyes
Кураж! Hug
Виж целия пост
# 14
Аз пък планирано забременях по същото време, за да имат второто и третото ми дечица малка разлика. Много съм щастлива и ми е добре, че ще си ги гледам заедно двечките  Heart Eyes
Не разчитам на помощ от никъде, малкият скоро стана на две, но на градина ще го пусна чак на 4, за да се радвам на него и малката му сестричка как растат.
Голямата си дъщеря родих рано, на 6 месеца я отбих, за да почна работа и така пропуснах много сладки моменти...
Честито ти бебче, работи докато се чувстваш добре, не се затваряй вкъщи с децата и всичко ще е ОК  Peace
Когато бременея и раждам се чувствам най-щастлива, никога не съм имала предродилна или следродилна депресия  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия