търся компютърен курс

  • 723
  • 8
предварително се извинявам ако темата не е за тук
Търся си курс по XML, трябва ми служебно.
Знаете ли фирми в които предлагат такъв курс, но качествен, в смисъл да се преподава хубаво и на ниво?
Благодаря
Виж целия пост
# 1
http://www.detelina.biz/kursove.htm

Провери в този учебен център, аз ходя на Английски там и съм доволна, но има и за компютърно обучение.

Виж целия пост
# 2
Благодаря ти   bouquet, но ме интересува не какъв да е курс, а по XML.
Аз мога да потърся в интернет фирми, ще излязат, но ми се искаше ако някой има отзиви и е доволен  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Дано намериш, това което търсиш.Предполагам, че все някъде се предлага и този курс.
Виж целия пост
# 4
Не ти трябва курс. Има много добри книги по тази тема. Тези които разбират наистина от XML не са чак толкова много но бъди сигурна че те не водят курсове а си гледат работата. Така че тези които водят такива курсове четат от книгите и си пеят урока без да разбират кой знае колко.
Купи си една книга за XML и чети и всичко ще разбереш Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Изцяло подкрепям мнението на Борис, освен в случай, че не можеш да се мобилизираш сама и ти е нужно да следваш някаква програма, да ти поставят конкретни задачи и т.н.
Ако можеш обаче да се концентрираш и да учиш сама, по-добрият вариант е хубава книга, компютър, четене и "цъкане".
Виж целия пост
# 6
XML ми трябва, защото в работата ще закупуваме специализиран софтуер, който ще има XML гръбнак. Имам добра компютърна грамотност, учила съм HTML, Java Script, PHP, малко С и Паскал, така че реших, че един тридневен курс примерно е напълно достатъчен. Няма да програмирам професионално. Grinning
Виж целия пост
# 7
Според мен в такъв случай даже не ти е нужен курс, наистина пробвай с книга.
Пък и никъде не съм чула да има курс за подобни неща, всичко що е повече от : от тук включваш, така изключваш, а така се болдва текст, се учи от книги... Grinning
Виж целия пост
# 8
Мама го е казала перфектно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия