Въпрос относно антицелулитните и стягащи гелове, кремове!?

  • 5 116
  • 26
Имам един въпрос...
Кога се мажете с такива мазила!? Преди или след натоварване?! Или и в двата случая?!
В моя случай - аз се чудя дали да се намажа с такъв крем/гел преди да облека сауна-костюма и да отида да тичам?! Или след като съблека сауна костюма и се изкъпя - след това да се намажа?!
Тъй като не знам - го правя и  в двата случая?! А вие?!
И .... тъй и тъй говорим за антицелулитни мазила- вие от кои сте доволни?!

Благодаря на отзовалите се Simple Smile!
Виж целия пост
# 1
 newsm45
Явно никой не знае или ... незнам какво точно!

Май ще продължавам така да правя както до сега!!!

Виж целия пост
# 2
Не използвам такъв костюм,не ходя и да тичам.Но кремовете против целулит е добре да се нанасят сутрин и вечер.Аз в момента използвам дневен и нощен на Eveline,но още не мога да дам отзиви.Доста хора обаче ги похвалиха,а и цените им са смешни.
Виж целия пост
# 3
кремовете против целулит е добре да се нанасят сутрин и вечер.

вечер след баня.... и сутрин....
Виж целия пост
# 4
По-добре след баня.Хубаво е да се нанасят на чиста кожа,за да може съставките по-добре да попият в кожата.Най-добре с масаж или масажор.
Виж целия пост
# 5
кремовете против целулит е добре да се нанасят сутрин и вечер.

вечер след баня.... и сутрин....

За мен беше излишно да казвам,че трябва да е след баня,включително и сутрин е след душ.
Виж целия пост
# 6
А от кое антицелулитно мазило сте доволни?!
Виж целия пост
# 7
Мин.година ползвах на Рок, бях много доволна, свалих доста сантиметри , но после преустанових и с хапване и обездвижване всичко си върнах...тази година ми се ще пак с нещо да се мажа, но още се колебая дали и какво... newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз си купих на Eveline -прочетох една тема тук и много го хвалеха.Засега немога да кажа дали има резултат,но аз се мажа само от 2 дни
Виж целия пост
# 9
Още един глас за Roc! Peace
Виж целия пост
# 10
Аз си слагам антицелулитния гел преди и след тренировката-бягам и ходя на фитнес.Мисля,че така има по-голям ефект.
Виж целия пост
# 11
Аз се мажа преди тренировка при мен така има повече ефект!
Виж целия пост
# 12
Според мен най-ефективно е след спорт. След като се изпотиш, си вземаш душ и така се отпушват порите на кожата. Гелът достига по-дълбоко и изпълнява своята функция. До този извод съм достигнала след много години усилия в борбата с целулита. Струва ми се, че този на ДЕва върши най-добра работа, макар че не е от скъпите. Пробвала съм и доста скъпи, без особен ефект. Много е важно постоянството, масажите и спорта, които вървят с антицелулитния.
Виж целия пост
# 13
Lierac  Ventre ,Biotherm  Abdoshock ,Biotherm  Celluli Chok  ,Nivea  GoodBye Celulite ,Leocrema  - Това съм ползвала сега ползвам   Biotherm 
серията  за корем и    и цяло тяло    ефект поразителен  без  фитнес и   много коремни преси няма  и невиждам  Mr. Green  ,Определено Абдошока има  ефект   и стяга  кожата на корема   след месец мазане  от Лиерак също съм много  доволна .
Сутрин се мажа  и  вечер  след  душ  Peace  Ако  през деня правиш тренировка  след нея   пак  ..идеята е да си намазан през  целия ден  hahaha
Виж целия пост
# 14
И още един глас за RoC! Много съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия