Търся банка

  • 1 042
  • 8
Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!
Виж целия пост
# 1
ЦКБ, наскоро го прочетох някъде, провери.
Виж целия пост
# 2
Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!

Пробвай с Уестър Юнион. Те работят с долари. Може и по Мъни Грам, но те работят с евро.
Виж целия пост
# 3
Аз работя с Общинска банка и съм много доволна!!
И таксите им са много ниски.
Виж целия пост
# 4
Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!

Пробвай с Уестър Юнион. Те работят с долари. Може и по Мъни Грам, но те работят с евро.

   Ти четеш ли изобщо ???  Shocked Мацката търси ниска комисионна, ти и предлагаш WE...?  ooooh!
   Да не говорим, че MG отдавна работят и с $ !  Crazy
Виж целия пост
# 5
всяка банка работи и има споразумения с други чужди банки и договорени комисиони между тях за това най добре провери!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 6
И аз мисля, че ЦКБ  е с най-ниска комисионна. Аз работя с тази банка и съм много доволна.
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите,погледнах в нет-а ама май май ще трябва да се разходя до всяка банка отделно!Благодаря!
Виж целия пост
# 8
Здравейте!
Моля препоръчайте банка която взема най -ниски комисионни за превод на пари до Америка.Искам да открия и сметка в долари.Ако някой е превеждал наскоро пари до там ,или работи в банка моля да ми пише.Благодаря!

Пробвай с Уестър Юнион. Те работят с долари. Може и по Мъни Грам, но те работят с евро.
Те пък какви комисионни взимат свят да ти се завие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия