Отзиви за мека мебел "Начеви"

  • 10 507
  • 11
Здравейте!Харесах си един ъгъл на фирма "Начеви".Но не съм чувала нищо за тях.Моля,ако някой има такива мебели да сподели мнение. Simple Smile


[/url
Виж целия пост
# 1
я да съживя темата - някой купувал ли е от Начеви
Виж целия пост
# 2
я да съживя темата - някой купувал ли е от Начеви

Да, аз си купих - червен кожен диван на Начеви! Много е хубав!
Виж целия пост
# 3
Родителите ми си купиха холна гарнитура Начеви преди около 3 месеца. Много са доволни, красива и без дефекти. Обаче я поръчаха през една от мебелните къщи в Аско Деница, Младост (мисля, че през фирма "Нов дом") - те много им забавоха поръчката, отделно, че по договор трябваше да я доставят за 40 или 45 работни дни.
Т.е. от самите мебели са доволни, но от фирмата - посредник не са. Но си имат и други дистрибутори в София, така че Успех!  Peace
Виж целия пост
# 4
 Peace Аз съм много доволна. Купихме си преди повече от година двойка и тройка дивани- продължават да са много удобни и меки .
Това май  зависи и от модела.
От Аско Деница ги взехме, само че бяха мостра и ги докараха доста бързо.
Виж целия пост
# 5
za tazi firma i mekata im mebel - samo losho moga da kaja
pulen bokluk, skyp  pri tova
Виж целия пост
# 6
Кой техен модел имаш?Аз по принцип см харесала Флорида,ако въобще е от тази фирма.Сподели твоите впечатления
Виж целия пост
# 7
2 модела съм купувала, не помня името. Единият се счупи преди да е употребен, на другият му се скапа дамаската на 6 месеца.
Виж целия пост
# 8
ужас!!!!!!!!!!!!а всички много я хвалят тязи фирма!!!!!!!!!!!по добре малко повече пари и GEES
Виж целия пост
# 9
ужас!!!!!!!!!!!!а всички много я хвалят тязи фирма!!!!!!!!!!!по добре малко повече пари и GEES

кои са тези всички? диваните не са качествени, както и диваните на разни други прехвалени фирми
Виж целия пост
# 10
както и диваните на разни други прехвалени фирми

Абсолютен факт! Особено за единични бройки или нестандартни изпълнения! Качеството, което може да предложи едно малко ателие е доста по-високо и напоследък предпочитам да работя така.
Виж целия пост
# 11
Ето и снимки на моя диван. Освен, че много ми харесва е и много удобен. За качество ще говоря след няколко месеца Simple Smile.
http://picasaweb.google.bg/tedi0203/Dnevna#5266931613632418162
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия