Синдром на Даун????

  • 2 360
  • 16
Привет на всички в този прекрасен форум..имам едно важно запитване към тези,които са наясно.В момента съм в 16 г.с. и по препоръка на гинеколожката ми трябва да си направя Биохимичен скрининг утре.Въпроса ми е вземането на кръв за този вид изследване трябва ли да е на гладно или няма значение?????
Виж целия пост
# 1
Привет на всички в този прекрасен форум..имам едно важно запитване към тези,които са наясно.В момента съм в 17 г.с. и по препоръка на гинеколожката ми трябва да си направя Биохимичен скрининг утре.Въпроса ми е вземането на кръв за този вид изследване трябва ли да е на гладно или няма значение?????
Виж целия пост
# 2

Не е задължително да е на гладно.
Виж целия пост
# 3
Няма значение - специално питах лекаря си преди да отида на изследване.
Виж целия пост
# 4
Никакво значение няма!
Виж целия пост
# 5
ок благодаря на всички за отговора, а знаете ли за колко време излизат резултатите,защото мойта лекарка ми казва 10 дни,а аз четох за около 4 дни,,,,кое е вярното???
Виж целия пост
# 6
От БХС резултатите излизат за 3 - 4 дни - това е ако питаш за София.
Виж целия пост
# 7
Няма значение дали ще ти вземат кръв за БХС на гладно. Аз за всеки случай отидох без да съм закусвала в МД в София. Резултатът излезе за 2 дни.
На място ще ти кажат точно след колко време ще ти е готов резултатът - предполагам все пак зависи от това колко бъдещи майки са отишли за БХС в същото време.
Виж целия пост
# 8
Зависи дали го правиш в МД Peace
Виж целия пост
# 9
имам и още едно питане....т.като изследването ще си го правя в Майчин Дом-София,,днес минах на ехограф,който е задължителен за изследването,но той ми е направен от моита гинеколожка,,,,ще ме задължат ли да мина и в Майчин Дом на ехограф???
Виж целия пост
# 10
Не би трябвало да те задължават! Peace
Виж целия пост
# 11
Не  Naughty , стига ехо - то да е "прясно" - ден - два преди това.
Виж целия пост
# 12
имам и още едно питане....т.като изследването ще си го правя в Майчин Дом-София,,днес минах на ехограф,който е задължителен за изследването,но той ми е направен от моита гинеколожка,,,,ще ме задължат ли да мина и в Майчин Дом на ехограф???
Може би става въпрос за Фетална морфология? По-добре да ти я направи специалист в областа на съвременен ехограф!
Тези изследвания не са задължителни, но ти ги препоръчвам!
Виж целия пост
# 13
Има някои болници, които признават само техните си изследвания. По принцип не могат да те задължат и може би ако се опитат да го направят, трябва да бъдеш по-настоятелна, разбира се ако имаш доверие на гинеколога, наблюдавал те до сега.
Виж целия пост
# 14
имам и още едно питане....т.като изследването ще си го правя в Майчин Дом-София,,днес минах на ехограф,който е задължителен за изследването,но той ми е направен от моита гинеколожка,,,,ще ме задължат ли да мина и в Майчин Дом на ехограф???
Не,не е задължително стига твоята лекарка да има формуляра който се попълва задължително от лекаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия