Гнойна ангина без АБ

  • 92 903
  • 182
# 150
  • DIVA_ORHIDEQ
Цитат
Цитат
Има сега нов вирус, който предизвиква херп ангина, с Т 2-3 дни и ужасни болки в гърлото. Преди 10 дни го изкарахме и 4мата в къщи. Не се лекува с АБ.

сподели моляте с какво имам опасения че е точно такава
Може да по-разгънете да прочетете за Ебщайн Бар Вирус - EBV и Цитомегало Вирус - CMV , не са никак нови вируси, също някой ентеро/адено/коксаки вирус може да направи "херпангина" или ангината да се дължи на вторична бактериална инфекция със СТРЕПТОКОКИ - стрептококите пък са първенци в довеждането на "стрептококов артрит" на печелившите със шантава имунна с-ма.
По време на ангината Е ПРОТИВОПОКАЗНО ДА СЕ ХОДИ НА РАБОТА, има си болнични и за ваше добро и за доброто на другите - сред които може да има бременни!!! Например CMV в първите месеци се асоциира с риск от аборт за бременните които нямат имунитет, в европа се смята че едва 40% са се срещали с CMV, вече се работи по ваксина за CMV
Виж целия пост
# 151
Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .
Виж целия пост
# 152
Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .

Радвам се че детенцето ти вече е по добре.Каква точно хомеопатия ви предписаха.Благодаря.
Виж целия пост
# 153
Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .

Клацид с хомеопатия?! Добър хомеопат, очевидно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 154
Значи относно др Иванка Стоянова Варна много добър пидиатър моето дете за 15 дена прави втори рецидив на ангината и я заведах първо при личната докторка да я прегледа дали и минало и тя потвърждава че детето ми е  здраво  4 часа по късно вчера детето ми вдига 38 градуса т при което аз я завеждам при доктор Стоянова и тя потвърждава гнойна ангина но тя е добър хомоопат и ми изписа клацид с хомоопатия днес детето ми от обяд не е вдигало т при което тя ми каза да я намажа със мед и сода но и заедно с всичко това давам и хомоопатия така че е много добър цпициялист .
Хомеопатите обикновенно не правят тези комбинации. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 155
Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и незнам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та  мисля че  наистина е специалист човека
Виж целия пост
# 156
Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и незнам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та  мисля че  наистина е специалист човека
newsm78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? #Crazy
Виж целия пост
# 157
и ние сме при д-р Ив. Стоянова и мога да Ви кажа,
че Гнойна ангина не се лекува без АБ
Да вярно изписва  хомеопатични (дори сега сме с такава диагноза),
но те са примерно за спомагане да не се вдига подържа  висока температура , за на липите по гърлото и т.н..
Друго уточнение д-р Хаджиева е класически хомеопат, все пак трябва да правите разлики между хомеопатите.
Кой какъв е.

 лек ден !  bouquet
Виж целия пост
# 158
Че как да не се лекува без АБ?!

Лекували сме няколко гнойни ангини без АБ: само с хомеопатия, само с народна медицина, и едновременно и с хомеопатия и с народна медицина...

Успешно!  Peace
Виж целия пост
# 159
радвам се за вас Wink наистина,   bouquet
ние до тоя момент не сме успява ли само с хомеопатия и народна медицина
Виж целия пост
# 160
Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и незнам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та  мисля че  наистина е специалист човека
newsm78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? #Crazy
И аз newsm78
Виж целия пост
# 161
Не вярвам на ХОМЕОПАТИ на 1 приятелка така си съсипа децата че голямото и сега е в БЕЛОДРОБНА на е 3 ти клас.Яка астма синузити и не знам си още какво.Ние ходихме при РАНГЕЛ ОТ МОНТАНА та мисля че наистина е специалист човека
NeWS78 Само аз ли нищо не разбрах от написаното? :crazy eyes:
И аз NeWS78
Какво не разбрахте.По доло 1 майчече споделя че са се лекували с хомеопатия.Аз не вярвам на такива.Една моя приятелка си лекуваше децата с хомеопатия а те бяха с много проблемни гърла и 2 те,винаги правеха гнойни ангини..Толкова вярваше жената в хомеопатията че сега голямото и дете което е 3 ти клас лежи в белодробната искараха  му АСМА и НАЧАЛЕН СИНУЗИТ и още 1 куп неша,А ние мисля че поне за сега се простихме с червено гърло и проблемни сливици.Ходихме при Рангел от Монтана .Дадох на малката сладолед да яде и и няма нищо ......... ще се види де.......  има ли не разбрали явно съм спала  и не съм до уточнила извинете за което
Виж целия пост
# 162
Аз си мисля, че не стана ясно за Рангел от Монтана... Явно е някакъв лечител  newsm78 Чудно- не вярваш на хомеопати, но на самозванци- да, така ли?! Хора всякакви всъщност, какво ли се чудя.
И преди да скочиш за определението, което използвах, да беше обяснила за Рангел от Монтана Naughty
И на моята дадох да яде сладолед. И нищо  Grinning Без да ходя до Монтана.
Виж целия пост
# 163
Писала съм и по-напред някъде, и пак ще споделя съвсем пресен случай за лекуване на Гнойна Ангина без АБ:
Синът ми прави зловещи ангини с мн висока Т и "прекрасни" налепи, последния път, макар че щях да се скарам с мъжа ми действах на своя глава - дадохме няколко пъти Панадол т.к. Т стигаше над 39, Меркуриус /това ни го изписа хомеопатката/, два пъти направих компреса с извара и изчистихме гнойта с мед и сода. На следващия ден след тези процедури Т нямаше.
Стана ясно, че ГА може да се лекува без АБ, сега остава да намалим и да премахнем самите ангини, че скапват организма. Ходим при Хаджиева от 15 дни и искрено се надявам да има ефект.
Ходили сме и при Стоянова /мила, внимателна, прекрасна жена и докторка/, но май не смее да лекува зловещите ангини на Константин без АБ.

П.П. Понеже стана въпрос за сладолед, мисля си: ако давам на синчето по-често да яде дали няма да му заздравее гърлото? /то или едното или другото ще стане де.../
 Hug
Виж целия пост
# 164
Аз си мисля, че не стана ясно за Рангел от Монтана... Явно е някакъв лечител  newsm78 Чудно- не вярваш на хомеопати, но на самозванци- да, така ли?! Хора всякакви всъщност, какво ли се чудя.
И преди да скочиш за определението, което използвах, да беше обяснила за Рангел от Монтана Naughty
И на моята дадох да яде сладолед. И нищо  Grinning Без да ходя до Монтана.
Mr. Green Mr. GreenЕЕЕЕЕ стига де

ама яко си го написала хареса ми Joy hahaha Laughing Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия