Вашето мнение- благодаря

  • 494
  • 4
Здравйте,
незнам дали темата е за този раздел, така че ако не е - моля да бъда извинена и да бъде преместена.
Искам вашето мнение или опит по един въпрос. Доста се притесних. От месец вече се лекувам от инфекция и гъбички. Гинеколога ми изписа доста лекарства, след това ми дойде цикалът, след което пак отидох на лекар, каза ми че още не съм се излекувала напълно и ми даде свещички и крем за мазане. Но основното за което ви пиша,...днес ми дойде 11 дни по- рано, т.е. на 19 ден. И съм изплашена. Защо? Точно днес мислех да ходя пак на лекар, за да видя дали съм излекувана. да кажа че съм имала полов контакт след като ми дойде предния месец, веднъж, без предпазни средства с мъж ми.
какво е според вас?
Виж целия пост
# 1
А защо сте правили без да се пазите щом имаш проблем и ще заразиш и него. Rolling Eyes Аз доколкото знам когато се лекуват такива упорити гъбички се лекува и мъжът за да немяа после вероятност да си ги прехвърляте  Thinking . За цикълът не мога да предположа защо е подранил  Rolling Eyes
Дано се оправих скоро че е кофти  Peace
Виж целия пост
# 2
А защо сте правили без да се пазите щом имаш проблем и ще заразиш и него. Rolling Eyes Аз доколкото знам когато се лекуват такива упорити гъбички се лекува и мъжът за да немяа после вероятност да си ги прехвърляте  Thinking . За цикълът не мога да предположа защо е подранил  Rolling Eyes
Дано се оправих скоро че е кофти  Peace
Той също се лекуваше с мен. Знам че сгрешихме и не трябваше да го правим,....но станало. Притеснява ме този ранен цикъл. Sad
Виж целия пост
# 3
Здравей аз също имах доста упорити гъбички, на мен моя гинеколог ми  изписа две свещички като се прибера вкъщи ще ти пиша какви са и две хапченца, които са антибиотични специално за гъбички да ги изпия едното веднага а другото на третия ден след като ми дойде,изписа също крем за мъжа ми да се маже и да го казвам на лош час помогна ми.Гинеколога като ми обяснява нарушавала се киселиността на влагалището и така.
Виж целия пост
# 4
Здравей аз също имах доста упорити гъбички, на мен моя гинеколог ми  изписа две свещички като се прибера вкъщи ще ти пиша какви са и две хапченца, които са антибиотични специално за гъбички да ги изпия едното веднага а другото на третия ден след като ми дойде,изписа също крем за мъжа ми да се маже и да го казвам на лош час помогна ми.Гинеколога като ми обяснява нарушавала се киселиността на влагалището и така.
Благодаря ти, ама аз се притеснявам най-вече защо ми дойде толкова рано. от какво може да е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия