моля за помощ

  • 607
  • 4
Моля ако някой знае добър детски психолог в град Шумен да ми помогне. Три годишният ми син внезапно започна да заеква и то само когато говори бавно.Когато бърза да ми каже нещо изговаря всички думи правилно/Атой говори доста правилно за възрастта си/Според  мен проблемът е психологически,затова моля зяа помощ
Виж целия пост
# 1
Здравей platinum добър психолог незная в Шумен защото не съм от там но пробвай да го заведеш на някоя баба която бай може да се е стреснал от нещо.Може и нищо да не стане но поне няма да навреди. newsm10
Успех.
Виж целия пост
# 2
Заведи го на логопед.
Виж целия пост
# 3
Здравей platinum добър психолог незная в Шумен защото не съм от там но пробвай да го заведеш на някоя баба която бай може да се е стреснал от нещо.Може и нищо да не стане но поне няма да навреди. newsm10
Успех.

Нека да бъдем сериозни и да зарежем глупостите с баенето... ("която бае ", се пише)

Заведи го на логопед, оснвен на психолог.
Виж целия пост
# 4
Да! И моят съвет е първо при логопед. Той ще прецени дали става въпрос за говорен дефект или има нужда от психолог. Но според мен детенцето е във възраст, в която говорът тепърва се оформя и може явлението да е временно. Например синът ми от малък говори много. Понякога иска да ми каже нещо сложно и бърза, но като не се сеща започва едно повтаряне - което, което, което........! Така десет пъти.
Но ти си познаваш детенцето. За да си спокойна логопед е най-добрият вариант.


Но в никакъв случай баячки. Не е вярно, че не могат да навредят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия