Телевизорът

  • 1 839
  • 33
Скъпи мами,моето бебе е на 1 годинка и 11 дни.В хола имаме голям телевизор и Гого е постоянно залепен за него, особено когато дават рекламите.Притеснявам се да не добие проблем с очите,а ме изплашиха и с аутизъм?Имам ли право да се страхувам?
Виж целия пост
# 1
Ние от 2 месеца сме така и не спираме да гледаме тв,какво да го правя!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
1.ТелевизорЪт
2.Скъпи
3.бебче
4.включен
5.аутизъм
И моето дете се вторачва в рекламите.През останалото време просто не го поглежда.Имаш право да се притесняваш за зрението му.Просто не му разрешавай да гледа отблизо и продължително.
Виж целия пост
# 3
1.ТелевизорЪт
2.Скъпи
3.бебче
4.включен
5.аутизъм
И моето дете се вторачва в рекламите.През останалото време просто не го поглежда.Имаш право да се притесняваш за зрението му.Просто не му разрешавай да гледа отблизо и продължително.

Подкрепям всичко написано Peace
Виж целия пост
# 4
За телевизорЪТ виж тук:

http://www.lekar.bg/news-41/info-966
http://health.actualno.com/news_121553.html

И прецени сама!
 Peace
Виж целия пост
# 5
Всички деца обичат рекламите. Аутизъм не се получава от телевизор, но пък има 100 други неща, заради които не е добре да се зяпа ТВ. Ако телевизорът не работи постоянно, децата не го гледат.
Виж целия пост
# 6
Всички бебета са така относно рекламите,направо са като хипнотизирани.
В часът на мама коментираха веднъж че телевизора вредял по ред причини.Упражняваи контрол да колкото е възможно и това е.
Виж целия пост
# 7
Съжалявам за правописните грешки,но нямам кирилица и ми е трудно да търся някои букви,и днес ми е първото публикуване на тема.Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 8
Франческа ти е дала линк, прочети и прецени!
Иначе мнения тук ще чуеш хиляди за и против.
Извинявам се на авторката за офф-а, но, Джуличка, така като размахваш назидателно пръст и подчертаваш дебело, поне дай пример с правилно изписване - Интервал се слага след препинателен знак, а не преди и след него.
Виж целия пост
# 9
Йоана също обича да гледа ТВ. Няма как да я отлепя от него, защото у нас той работи постоянно. Новите ТВ /ЛСД/не са така вредни колкото старите.
Виж целия пост
# 10
Франческа ти е дала линк, прочети и прецени!
Иначе мнения тук ще чуеш хиляди за и против.
Извинявам се на авторката за офф-а, но, Джуличка, така като размахваш назидателно пръст и подчертаваш дебело, поне дай пример с правилно изписване - Интервал се слага след препинателен знак, а не преди и след него.
Не размахвам назидателно пръст , а просто отбелязвам , че и новаците са хора . И те грешат . А човек , който започва изречение с малка буква ... Няма да коментирам . За запетайките съм го коментирала вече , но пак ще го кажа : не е въпрос на незнание , мила. Просто много "сбито" ми изглежда , когато запетайката е непосредствено след думата . И така ми харесва . Има разлика , нали ?
Виж целия пост
# 11
Огради телевизора с нещо, така че да не може да се приближава на по-малко от метьр до екрана. И го пускайте само по малко през деня, а не нон стоп и няма за какво да се притесняваш.  Wink
Виж целия пост
# 12
Момиче, оправи си правописа. ОТВРАТИТЕЛЕН е , обиждаш всички ни!!! На какво ще научиш детето си?!

По темата : И моите са залепени, 90% от децата гледат яко телевизия. Видимо нищо им няма, за аутизъм няма начин - това е болест, причиняваща се от други фактори. Но не е хубаво да гледа телевизия от близо, защото най-малкото ще си увреди очите.
Виж целия пост
# 13
Моят син също гледа ТВ.Опитвам се да го ограничавам,но когато сме сами по цял ден вкъщи,нямам голям избор.Всичко му омръзва и му пускам да гледа.Относно това че новите телевизори-плазми и ЛСД не са толкова вредни-вярно е.Ние вкъщи сме с такъв,но въпреки това неискам да гледа по цял ден.Сега,когато вече времето е по-подходящо за дълги разходки се надявам че и гледането на ТВ ще е ограничено.
Виж целия пост
# 14
Ако имаш възможност намери други занимания на детето за да не седи пред телевизора.... така е по-лесно за нас родителите, но не е много полезно, не само заради очите....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия