Случва ли ви се да ви върнат ....

  • 5 126
  • 80
Случва ли Ви се да ви върнат по малко пари,когато пазарувате някъде? newsm78
Усещате ли се навреме или по- късно?
Смятате ли в пари покупките си докато сте още в магазина? Thinking



Преди малко се опитаха да ме измамят Whistling,обаче аз нали винаги си правя сметката на момента и не им мина номерът  Flutter.
С цели два лева Mr. Green
Виж целия пост
# 1
никога не си броя рестото
даже имам навика да го забравям и хората ме гонят за да ми го върнат  Laughing
за сега нямам фалове
Виж целия пост
# 2
Обикновенно забелязвам когато ми дават в повече и тогава връщат парите на касиерката.
Виж целия пост
# 3
Смятам всичко!
Много съм пресметлива!
Ха,нека се опитат да ме метнат,няма да мине номера.

Случвало се е,и да ми върнат по малко,и да ми върнат повече.
Аз коригирам грешката веднага Naughty
Виж целия пост
# 4
При сметка от 1,20 ми казаха 1,80. Аз обаче гадната клиентка взе да се зачуди защо количество по-малко от половин килограм струва повече от половин килограм. А тя бабката отсреща ми вика "ми то 60 стотинки в днешно време пари ли са...." (тогава хлябът беше 50ст)
Виж целия пост
# 5
Не си броя рестото и днес точно това ми се случи. Върнаха ми 5 лв. по-малко, видях след като бях излязла, но бях с детето и не ми се връщаше да споря.
Виж целия пост
# 6
Едни 60 стотинки ги нямат за нищо,други 5 лева/нищо лично,не се обиждайте сега/ Thinking
Виж целия пост
# 7
Едни 60 стотинки ги нямат за нищо,други 5 лева/нищо лично,не се обиждайте сега/ Thinking
Подразни ме наглостта и. Пък и 60ст са половина от сметката...
Иначе в един магазин не стъпвам вече, след като 2пъти уж продавачът ми пъха покупките в торбата, а после се оказва че липсват някои неща от касовата ми бележка.
Виж целия пост
# 8
Ужасно съм разсеяна и близката магазинерка много добре го знае и се възползва.
Виж целия пост
# 9
на Кронки жена му,напълно съм съгласна с теб!
Това което не търпя е наглостта!
Е на всеки не му стигат парите ама по тоя начин ли?
На мен в торбата често са ми липсвали продукти.
Не оставям работата недовършена.Винаги се връщам!

Като че ни взимат за идиоти,та нали и те пазаруват............ newsm78
Виж целия пост
# 10
Случвало ми се е,каде виждам каде не виждам Whistlingмного съм разсеяна
Виж целия пост
# 11
Проверявам почти винаги покупките на място. И ми се е случвало както да ми върнат повече пари по погрешка, така и да ми вземат повече...Винаги си казвам... Wink
Виж целия пост
# 12
Проверявам почти винаги покупките на място. И ми се е случвало както да ми върнат повече пари по погрешка, така и да ми вземат повече...Винаги си казвам... Wink


Еее,стига ве Mr. Green,никой ли не си е прибирал парички,като му върнат повече,отколкото трябва newsm09 Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Еее,стига ве Mr. Green,никой ли не си е прибирал парички,като му върнат повече,отколкото трябва newsm09 Mr. Green
Аз не, просто щото 1 г. съм работила, преди години, в супермаркет и знам кво е да работиш цял месец и накрая да не излезе ревизията и да вземеш половин заплата...Освен това пазарувам от кварталния магазин, в който момичетата са ми съседки и познати!  Peace
Виж целия пост
# 14
Веднъж ми се случи една продавачка да ме излъже с около 2-3 лв. Обаче аз съм свикнала да си смятам наум това, което купувам и веднага я хванах. А тя и касова бележка ми дава, ама не занулила предната сметка и ме кара 2 сметки да плащам.

А, и веднъж в Кауфланд, на касата вместо 1бр. по 0.32 ст, касиерката чукнала 10 бр., та с 3 лв повече ми взе. Но тъй като и касовите бележки винаги проверявам, веднага забелязах измамата и ходих да се разправям, и ми върнаха парите след 15-минутно чакане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия