за и против Гранд Ситроен Пикасо

  • 20 012
  • 25
Моля, ако имате споделете впечатленията си от Гранд Ситроен Пикасол
Трябва ми голяма семейна кола и съм хварлила око на този Ситруен, но до сега никога дори не съм се возила на Ситроен и освен това задължително съм чувала доста подмятания за френските коли  Wink

Дали някой ползва такава кола !? И ако да... с какви впечатления е !?

Благодря!
Виж целия пост
# 1
Френски коли - по възможност не.  Stop
Ситроени - твърдо не.  Naughty
Виж целия пост
# 2
Френски коли - по възможност не.  Stop
Ситроени - твърдо не.  Naughty
Така ми казаха вчера, когато питах ние каква кола да купим.
Обаче по принцип, специално в Пикасото съм влюбена, още когато го пуснаха за първи път и го видях в Париж...
Така че ако имах пари и търпение да не се дразня, ако влиза в сервиз (казаха ми, че френските коли редовно са на сервиз), бих си го взела заради чистата симпатия.
Сега като се замисля - леля ми караше Пикасо и не се е оплаквала, но пък нейното беше служебно, т.е. дори да е влизало на сервиз, винаги е имала друга кола на разположение.
Виж целия пост
# 3
Френски коли - по възможност не.  Stop
Ситроени - твърдо не.  Naughty
Така ми казаха вчера, когато питах ние каква кола да купим.

не мога да разбера - това че френските коли често се чупят - мит или реалност е !?

Много ми се иска да говоря с някой реален ползовател на ситроен  Sunglasses тук дали има такива  Wink
Виж целия пост
# 4
Ползвам Пежо 206 комби взехме го чисто ново. За 70 000 км е влизало в сервиз веднъж за смяна на накрайник. Сама си прави изводите. Аз лично съм много доволна.
 Возила съм се няколко пъти с един познат в старото Пикасо и останах очарована от комфорта и возията му. Все едно си седнал във фотьоила у дома. Хареса ми наистина много. В Гранд Пикасо седнах веднъж на едно изложение и на мен лично ми се видя прекалено голям за да го карам аз, все пак съм метър и петдесет Wink. Не съм се возила в него, но ми се видя комфортен.
Ако имаш възможност да го покараш малко и тогава да вземеш решение е най-добрия вариант.
Желая ти успех Hug
Виж целия пост
# 5
Ей ме на Simple Smile Аз съм един реален ползвател на ситроен /не е пикасо, а ксара/. Карам я от четири месеца, не е нова, модел 2001 г. е. Доволна съм. По-доволна, в сравнение с немската кола, която карах преди това. И аз съм слушала легенди за това колко кофти са френските коли, но нека я покарам още малко и ще имам време да ги потвърдя или разбия   Wink  За сега забележки нямам, ама аз толкова и разбирам от коли...  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ние със съпруга ми също сме на ситроен, само че ксантия.Имаме я от 2години, иначе е модел 1997г. Много сме доволни, изисква поддръжка като всяка кола втора употреба, но на по-удобна кола не съм се качвала. Сестра ми имат ауди и повярвай, разликата е огромна в полза на ситроена. Ако искаш повече информация отиди на www.citroen-bg.net, това е фенклуба на ситроен в България.
Виж целия пост
# 7
Аз имам Цитроен Ц4 и трябва да ви кажа,че съм страшно доволна.Преди съм имала всякакви и не мога да кажа,че са били по-добри.Да не говорим,че мъжът ми си сменя колите постоянно и съм карала всички марки почти.Не намирам Ситроена ,нито пък френските коли за по-лоши.Е, разбира се колкото по-нова е годината на производство,толкова по-добре.Иначе не харесваме БМВ,твърде опасна кола.
Виж целия пост
# 8
Миналата година си купихме Ситроен Пикасо на 5 г., мога да кажа че е страхотен семеен автомобил, много удобен и лесен за управление, освен стандартните неща които се сменят (ремъци, масло), друго не сме правили по колата. И със сигурност следващия ще е Гранд Пикасо.
Виж целия пост
# 9
Момичета благодаря Ви   bouquet

Върнахте ми надеждата в Ситроена  Sunglasses
ще проверя дали има възможност за тест-драйв Wink
Виж целия пост
# 10
Абе това за френскте коли малко като историята с това кой измислял вицовете за блондинки - ами брюнетките в дългите самотни нощи  Laughing Та и тука така - който кара кола с окачване като на каруца, от която реално всеки един момент може да ти изпадне я пломба, я бъбрек - какво друго да каже за свое успокоение, освен че френските коли може и да возят перфектно, ама пък как се трошаааат Twisted Evil
И двете ни коли са френски, аз съм фен Peace/то стана ясно вече де Mr. Green/
Виж целия пост
# 11
Абе това за френскте коли малко като историята с това кой измислял вицовете за блондинки - ами брюнетките в дългите самотни нощи  Laughing Та и тука така - който кара кола с окачване като на каруца, от която реално всеки един момент може да ти изпадне я пломба, я бъбрек - какво друго да каже за свое успокоение, освен че френските коли може и да возят перфектно, ама пък как се трошаааат Twisted Evil
И двете ни коли са френски, аз съм фен Peace/то стана ясно вече де Mr. Green/


моля, кажи а дали конкретно имаш впечатления от Ситроен.
Виж целия пост
# 12
Ситроен, Ситруен и Цитроен засега са изписани. Още вариации има ли?

Не разбирам от коли. Ама не е ли възможно да погледнеш някакви специализирани форуми за коли, за да добие човек по-добра престава за плюсовете и минусите на конкретна марка?

Виж целия пост
# 13
Е объркала съм се де.....щото Ц4....та оттам и Цитро....
Виж целия пост
# 14
от няколко години сме само със Ситроени - сменяме само модела и годината Crazy Следващата кола ще е Ситроен С4 Гранд Пикасо или може все пак да направим компромис и да си вземем Пежо 4007, но друга кола НЕ!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия