Първа консултация

  • 649
  • 10
Здравейте! Аз съм още в самото начало бременна 4седмица. Бях на гинеколког да потвърди и нищо особено не ми каза ,само ме погледна на видеозон и ми каза да отида след 10 дена. Какви ще са следващите стъпки,какви изследвания се правят да съм запозната какво следва
Виж целия пост
# 1
Здравей и  честито!!!  bouquet
Добре дошла при нас. Във форума има страшно много информация относно изследвания, прегледи и всичко, което би те интересувало. Виж тук, ше ти е полезно да разгледаш и библиотеката.

Поздрави и леко бременеене!  Hug
Виж целия пост
# 2
А защо те вика след 10 дена,не е сигурен,че си бременна ли?
Виж целия пост
# 3
Ами ще отидеш след 10 дни и ако всичко е наред - чак след месец.
На мен първите изследваниями ги пуснаха чак като бях в 5 - тия!!!
           bouquet  bouquet  bouquet   
Виж целия пост
# 4
А защо те вика след 10 дена,не е сигурен,че си бременна ли?
Ами в 4г.с. няма как да е сигурен, че е бременна Wink
Към авторката -имаш ли закъснение newsm78
Изследвания ще ти бъдат пуснати едва, когато се установи сърдечна дейност и лекарят те регистира за ЖК. При мен първите изследвания бяха в 3-ти месец.
Виж целия пост
# 5
И при мен първите изследвания бяха в 3 месец! Отиди си и той ще ти каже Hug
Успех! Hug
Виж целия пост
# 6
И при мен първите изследвания бяха в 3 месец! Отиди си и той ще ти каже Hug
Успех! Hug

Лека бремемнност   bouquet
Виж целия пост
# 7
В пета г.с. отидох на първия си преглед и тогава си направих почти всички нужни изследвания, които моят гинеколог ми препоръча.
Виж целия пост
# 8
И при мен първите изследвания бяха в 3 месец! Отиди си и той ще ти каже Hug
Успех! Hug

Лека бремемнност   bouquet
Виж целия пост
# 9
Честито EFP!След 10 дни за да установи бременност със сигурност,аз разбрах в 5 г.с. и към 7та ми направеха изследванията.Ами те са за пълна кръвна картина,ще ти вземат и урина,те се правят рано сутринта на гладно.Ще отидеш за резултати (на мен лично ми ги каза по телефона)ако всичко е наред ще отидеш пак след 1 месец.Успех preggo
Виж целия пост
# 10
Честита радост Hug
Понеже са ти отговорили на въпроса, ще ти пожелая лека, безпроблемна и прекрасна бременност  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия