Обувките

  • 680
  • 11
До сега не съм му обувала никакви обувки, но вече ще трябва да взема. На като сме на разходка в парка иска да се гушка и по чорапки е малко студено за сезона. В къщи иска да стъпва вече, а и ще проходим скоро, така че ми трябва съвет. Какви обувки купувате за прохождащите си дечица, с какви изисквания сте към обувката, каква марка са и ако не ви затруднявам, пишете и сайт, адрес, тел. на магазина. Благодаря
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя че и мен ме вълнува този въпрос.
Виж целия пост
# 2
За вън вземи буйки,но в къщи нека да е по чорапче или босо.Четох,че е най-хубаво детето да прохожда с боси крачета.Предпазва се от изкривяване и е по-добре за детето.
Виж целия пост
# 3
Ако те интересуват точно адреси на магазините питай тук На пазар

А за това как избираме обувки за прохождащите дечица-аз първо взех от тези буйки с ципчетата отдолу,но ми се сториха,че са му неудобни на детето.А сега сме с едни пантофки на КиК.От много мека материя-мисля,че е още рано за кожените,които ми се струват доста твърди.Но пък има мнение,че точно първите обувки трябва да са твърди.Нека и др мами си кажат мнението.  Peace
Виж целия пост
# 4
За вън вземи буйки,но в къщи нека да е по чорапче или босо.Четох,че е най-хубаво детето да прохожда с боси крачета.Предпазва се от изкривяване и е по-добре за детето.

Такива са ми намеренията, да ходи босичък в къщи, но за навън искам да взема обувки, а не буйки, не знам ама тези буйки нещо не ме кефят. Peace
Виж целия пост
# 5

Да, по красота не са кой знае какво, но са много удобни за обуване. Около деветия месец купих този модел на буйките. Много съм доволна от тях. Сега сме вече на последния номер и много ми се искаше да има и по-големи номера.
Виж целия пост
# 6
И аз искам да следя темата - чувала съм противоположни мнения - някой препоръчват меки обувчици или бос крак, а други специални обувки със твърдо отзад на глезена - с таткото сме много объркани, особено че при нас тези специални обувки се продават за към 80 долара  Rolling Eyes, което ми се струва ужасно скъпо за обувчици, които ще умалеят за 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 7
Първо купих точно тези буйки на КиК за около месец и станаха малки.Сега съм купила пак на КиК но по твърди обувки за да и топлят крачетата.Знам,че детето докато се учи да ходи трябва да е с обувка,защото така се оформя свода на крака newsm78
Виж целия пост
# 8
Точно заради оформянето на свода на крачето,детето трябва да е босо.Но това все пак е мое мнение.
Виж целия пост
# 9
И аз искам да следя темата - чувала съм противоположни мнения - някой препоръчват меки обувчици или бос крак, а други специални обувки със твърдо отзад на глезена - с таткото сме много объркани, особено че при нас тези специални обувки се продават за към 80 долара  Rolling Eyes, което ми се струва ужасно скъпо за обувчици, които ще умалеят за 2-3 месеца.
80долара??? Shocked Няма ли някой,който да ви прати от БГ?
Виж целия пост
# 10
Ами има, ама как да купят без на знаят размера  Rolling Eyes Пък и неговото краче е малко специфично - със по-пухкавко отгоре - не знам дали ще станат.
Виж целия пост
# 11
Вкъщи щъка по чорапи, не й обувам нищо друго. Навън е с маратонки с анатомична стелка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия