Slu4valo li vi se e?

  • 1 350
  • 22
Privet na vsi4ki mami! Iskam da popitam dali nqkoi se e sbluskval s ne6to, koeto v4era otkrih na du6terq mi. Tq e na 6 1/2 meseca, po4ti 7 i v4era dokato q obli4ah napipah malka bu4ica pri ednoto i zurno. Dnes bqhme na doktor i toi kaza, 4e nqma ni6to stra6no, 4e 6te mine ot samo sebe si, no ne pusna nikakvi izsledvaniq. Pritesnena sum mnogo i ako ima nqkoi, koito se e sbluskval s podobno ne6to neka da spodeli. Blagodarq vi mnogo!
Виж целия пост
# 1
Ивона - пиши ни кирилица  Peace.

Иначе за топчето, както го описваш , най-верочтно е от хормоните, които се предават на бебето от майката при раждането. Чела съм и за случаи на потичане на течност от гърдичките - щом докторът е казал, не се тревожи!
Виж целия пост
# 2
На 7 месеца от хормоните? По-добре потърси второ лекарско мнение.
Виж целия пост
# 3
То може да си е там отдавна ...
За второто лекарско мнение - никога не е излишно...
Виж целия пост
# 4
Нормално е да се надуят гърдичките но докато е новородена още/стува ми се че сте големи,но все пак потърси мнение и на друг лекар.

Дано всичко е наред
Виж целия пост
# 5
аз съм чула че на бебенце трябва да се разтриват гърдичките за да не получи мастит,но май става на въпрос още като новородено Thinking
Иди и при друг лекар newsm78
Виж целия пост
# 6
Отиди при още някой за второ мнение
Виж целия пост
# 7
Алекс беше така, но беше само на месец. Твойта щерка е по-голяма, но пък наистина - може да си е било там отпреди.
Аз, на твое място, преди да поискам второто лекарско мнение, щях за три дни да й правя компреси на гърдите с риванол - така правихме на алекс и му мина. Компресите сменяй на три часа. Гадничко е, че като го сложиш в първия миг ще й студи, но после се стопля. А и риванола боядисва. Но минава. За три дни минава.  НЕ! масажирай в никакъв случай  Naughty

Пък после виж дали ще има резултат. Второто мнение винаги можеш да го имаш при друг доктор.
Виж целия пост
# 8
По темата не мога да помогна, но за кирилицата можеш да прочетеш Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми     bouquet
Виж целия пост
# 9
По темата не мога да помогна, но за кирилицата можеш да прочетеш Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми     bouquet

Емпрес, казаха й вече, не е нужно да й го натякваме всичките.

И аз, едно време, когато писах тук за пръв път, писах на латиница, но мойта приятелка, която ми каза за форума, ми каза никога вече да не си пускам постовете така, а само на кирилица. Един път да ти каже човек е достатъчно.
После, виждаш, че мамата е притеснена. Хайде малко по-меко ...
Виж целия пост
# 10
НЕ! масажирай в никакъв случай  Naughty


Ще мине!  Peace
Виж целия пост
# 11
Потарси друго мнение за да си по-спокойна Peace
Виж целия пост
# 12
Потарси друго мнение за да си по-спокойна Peace


И аз това те съветвам  Peace Дано не е нищо сериозно!
Виж целия пост
# 13
Задължително потърси още едно мнение Peace
Виж целия пост
# 14
И аз мисля, че ако е от хормоните се случва в първите месеци. По-добре потърси и друго мнение на лекар.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия