"Дневникът 38" - да отслабнем всички заедно

  • 12 898
  • 299
# 270
Здравейте момичета. )))

Аз се завърнах от Румъния. Гледах да хапвам умерено, но при всичкото ядене там май не успях съвсем. ))) Утре ще се претегля и ще видя за какво става въпрос. )))

Видях че имаме нови момичета, добре дошли. )))

Мисля да се разпиша с нови мерки в следващата ни темичка, а дано. ))))
Виж целия пост
# 271
Ама вас днес никакви ви няма  smile3518 smile3518 smile3518
Виж целия пост
# 272
Ама вас днес никакви ви няма  smile3518 smile3518 smile3518

Недей да плачкаш сладко, аз нали съм тука  Mr. Green

Верно де сте дневничета?!?  Cry
Виж целия пост
# 273
Ама вас днес никакви ви няма  smile3518 smile3518 smile3518

Недей да плачкаш сладко, аз нали съм тука  Mr. Green

Верно де сте дневничета?!?  Cry


Ама много скучно така, като всички са се изпокрили  Sad Аз нали съм самичка. Тук утре е Великден и всички са заминали на някъде  Cry И се чудя какво да правя  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 274
добро утро и от мен
миранди никаква специална диета не спазвам просто се ограни4авам и по малко

4ерпя ви кафе ама незнам как да сложа снимка
сори Embarassed
Виж целия пост
# 275
Ама вас днес никакви ви няма  smile3518 smile3518 smile3518

Недей да плачкаш сладко, аз нали съм тука  Mr. Green

Верно де сте дневничета?!?  Cry
Аз съм тук newsm43, изложих се и бях недиетна Rolling Eyes
Нещо смяната на времето ми подейства така, тази пролет...уморена съм и като ми е студено не мога да стоя гладна, линийката ми пак не е актуална, ще си я гоня, но няма да я местя,че трябва да е доста нагоре,обаче от днес съм вече както си трябва и ще я настигна  Crazy, гледам и Мирандито се е спретнала да диетува Hug
Тикве, Hug
Лиденце, да те чакам ли на жито с мен Hug
Пипи, успех и дано се справиш, да нямаш други прегрешения Hug
От мен кафенцето тази сутрин, пожелавам на всички ни много воля в борбата с килцата, после пак ще пиша
Виж целия пост
# 276
Здравейте , милички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

От мен по сокче



 Вчера цял ден бях по гости и абсолютно нережимна  newsm43 Но днес съм си на кисело мляко и плод или зеленчук. Още не съм решила какво да е - нямам нито едното нито другото , а и ме мързи да ходя на пазар. Та засега само кисело мляко хапнах.

Жедира,  Hug като излизам да пазарувам ще си купя жито и от утре ще направя 3 дни на жито с теб  Heart Eyes но вероятно ще си купя обикновенно жито , защото наблизо няма диетични магазини и не ми се обикаля много . Blush Но все пак ще си е житен режим.  Mr. Green Мерси за кафенцето , миличка , супер е особено с аранжировката!  newsm51

Миранди,  Hug радвам се че си сред нас и си пак в играта!  newsm51

ТиквичкаHug честити ти нови дрешки , и скоро широчки да ти станат и по-нови по-малък размер да си купиш!  newsm10

miglena11 , Mirama ,  vodka_s_led ,  nel15 , Иле , Дани, Скорпи, Галатея и всички останали Дневничета  Hug Hug Hug

Приятен ден на всички Дневничета! 
newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 277
Здравейте момичета. )))

Вярно голяма пустош в нашата темичка вчера и днес. )))

Аз днес за последно ще ям каквото ми се яде и от утре минавам на Дюкян. Запасих се с пилешки бутчета, риба, планирам да изкарам 7дена на ударният режим, ама ще видим. Не съм много по месото. ))))
Виж целия пост
# 278
Добро утро, милички  Hug

Аз сега станах. Мерси за прекрасното кафенце на jedira  Hug

lideto70, мерси за пожеланието, мила  Hug

Mirama,  успех с Дюки   bouquet Аз от днес пак съм само на протеини, така  че ще се засечем  Wink

При мен е понатрупал снежец  Laughing Егати времето, съвсем се е бъгнало в последно време  #Crazy

Като си глътна кафето ще се захвана с мерениците, че сега още мн. ми се спи  Tired И ще докладвам  Wink


Хубав неделен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 279
Айде пристигам с резултатите  Sunglasses

Днес кантарЮ показа 59.3кг., което е с още 300гр надолу за 3 дни. Доволна съм, но се надявам следващите дни кантарчето да се размърда повечко  Praynig А на мерки съм свалила само от талията 1,2 см.

Ох, ще трябва да засядам с учебника, а още не мога да си отворя очите  ooooh! Tired


Очаквам включване и от другите дневничета...............   bouquet
Виж целия пост
# 280
Добро утро  Mr. Green
Аз снощи си изкарах супер, с изключение на няколко наханици които ни досаждаха всичко беше супер  Party
Тикве браво  поне си паднала под 60кг, което е чудесно  Hug
Миранди   как върви лунуването ? Иначе уча в Софийският университет  Peace
Mirama успех с Дюкан   bouquet
Хайде чао за сега от мен, че имам за учене...   bouquet
Виж целия пост
# 281
Тиквичка,   Hug браво за резултата!  smile3501
 Аз днес не съм се мерила, защото след вчерашния нережимен ден ще ми е психически нездравословно  Mr. Green да се премеря на кантар, а на сантиметър съм си същата.  Sad
ПП мъжа ми чат-пат пуска по някой комплимент, че вече ми личи , че съм свалила, а той е много скъп на комплименти особено на тема "отслабнала ли съм"  Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Здравейте, дами Heart Eyes При мен също вали снежец и ми е малко странно, тъй като тук дори е Великден и до сега си търсихме скритите шоколадови яйца из къщата Mr. Green Теглих се днес, поддържам си килата, въпреки че днес и утре ще ми е много трудно да се опазя Whistling

Целувам ви, пазете се Hug
Виж целия пост
# 283
Дубру утро и от мен  Hug

Ден 3 на диетУ, дано не се проваля... Доволна съм, че кантара отчита минуси, но нали съм в МЦ, а и карам само на течности почти, рано или късно ще окапя, няма да издържа, а и свалянето няма да е така както е през първите дни...  ooooh!

Джедира най-накрая се вясна и ти  Mr. Green А за линийката и моята не е хич актуална  Joy hahaha Joy много над нея съм, но умишлено съм си я оставила така, че дай Боже да почна да падам под нея и ако я изместя ша разберете, че съм мръднала най-накрая от 80'те и кусур кила...  Crazy

Миглена ограниченията пак вършат работа, след като този начин си си избрала ок', аз не мога така, нямам ли режим, никаква ме няма...  Close

Крейзи айде ти си било с 5 на кантара - п о з д р а в л е н и я  Hug Hug Hug

Мирама успешно Дюканстване  Hug

Лиде ша влзенеш и ти у строя бърже, ако кантара недай си Боже тръгне на горе, тъй убаво ша се стреснеш, че ще хукнеш надолу като спреш да ядеш  Mr. Green Това беше шегичка  Wink

Водка с лед, а какво следваш?   bouquet

Шоколадке весело изкарване на празника   bouquet
Виж целия пост
# 284
Миранди, браво на теб, щом си изкарала 3дни ще направиш колкото искаш, най-трудното е минало Hug
Лиде, в кой район си, аз мога да ти купя жито и да се разберем на лични Hug
Тиквичке, браво, според мен това си е супер резултат Hug
Шокиии, Hugто и при нас няколко дни бяха минусови температури и цъфналите дръвчета бяха покрити със сняг #Cussing out, а сега е близо 20градуса навън, шантаво време Crazy
Водчице, Hug, радвам се, че сте си изкарали супер, а нахалниците  са ви харесали просто Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия