ИЗНЕРВЕНИ ЛИ СТЕ ?

  • 7 595
  • 143
Здравейте мами ! Сигурно има вече такава тема , но нищо . Вие изнервяте ли се от постоянните грижи около децата , домакинството и въобще домашната работа ? Моят мъж работи много и 90 проц. от всичката работа я върша аз . Освен това съм и студентка и пиша от време на време кусови работи и реферати на студенти и ученици срещу заплащане . Много мразя нечистотията и се стремя вкъщи винаги да свети , а децата , както знаете спомагат и то доста за обратното . Е вечр да ви кажа само чакам да заспят и се стоварвам като труп в леглото . Та въпросът ми е : Само аз ли от време на време изтерясвам и издивявам или има и други като мен ?

П.П. Предварително ви благодаря !
2 П.П. Ако някой не харесва темата ми - нека не я чете и това е . Не ми е приятно като чета как някои потребители съвсем безпричинно се заяждат с авторите на темите .Още веднъж ви благодаря !
Виж целия пост
# 1
Сигурно ще получиш различни отговори, но аз да си призная честно, докато си седях вкъщи сама с децата, готвенето, чистенето, храненето и прането, просто ми идеше.... #2gunfire
Виж целия пост
# 2
МММмммда......Много.......Направо полудявам..... #Cussing out
Виж целия пост
# 3
като цяло не, но в определени моменти откачам- примерно ако се приспиваме 2 часа, за да спи половин или ако реве за нещо с часове......нормално е
Виж целия пост
# 4
Ох и аз се изнервям....
Положението ми е същото като твоето- мъжо работи по цял ден, а аз съм сама с детенце и издивявам, а и съм студентка по право(редовно) в СУ....
На моменти изперквам..... а и нямаме баби наоколо да помагат.... Еднообразното ежедневие ме изтощава понякога толкова, че не ми иде да се гръмна  #2gunfire

Слава богу това са временни депресивни състояния и минават за ден-два. Особено се разтоварвам когато в събота мъжо ме пусне в градска отпуска- да си обикалям магазините- може само една фиба да си купя, ама ми е кеф и успявам да се заредя с положителна енергия, или пък се виждам с някоя приятелка да потрошим лафче...пак ми действа разтоварващо.











Виж целия пост
# 5
Мисля че е нормално. С две деца съм, едното със заболяване от аутистичния спектър. Мъжът ми също работи много. Сама съм през повечето време. Домакинската работа също сама върша.
Освен всичко друго, голямата ми дъщеря има нужда от много внимание и много занимание, за да напредва. Ще излъжа ако кажа, че не ми е трудно. Тежко ми е понякога и си изпускам нервите. Embarassed
Виж целия пост
# 6
Ами......... нормално е според мен, и не си единствена. Понякога ми идва да захвърля всичко и да си изляза някъде с приятелка на кафе или просто ей така да си развея г**а. Ама като няма на кого да оставя малката  Crazy И пак си стоя в къщи. Излизам само по задачи и обратно в къщи  Tired , няма време за повече. А аз изобщо не обичам да си стоя в къщи, е кажи ми как да не се изнервям после ......  Tired
Виж целия пост
# 7
Като чета така , определено не съм единствената . Но все пак си мисля , че тези трудни периоди ще отминат и нещата ще се нормализират .Или поне така се надявам !!!!!!!!! newsm78
Виж целия пост
# 8
Оф, иска ли питане.Направо понякога ми иде да  #2gunfire.Напоследък много се изнервих,гледам да не се ядосвам ,но няма как.Ако не е малката ,е мъжа ми,ако не е той е свекито и така ми се натрупва много и ставам много нервна.
Виж целия пост
# 9
 Еми , да.В определени моменти имам чувството ,че всичко ми е криво.По принцип съм много търпелива , но и това си има граници.
 
 Дребният е с мен 24 часа в денонощието , спи денем 2 пъти по 30 мин. и нощем се буди най-малко 3 пъти.Трябва да сготвя , изчистя ,изпера и всико това в рамките на един ден и с постоянно мрънкащо дете.И резултата е ,че на моменти се чувстваш на ръба на силите си и тогава няма как просто да не се изнервиш.за сега се стърпявам много да не си го изкарвам. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Имам определени моменти,в който наистина много се изнервям,досадно ми става всичко.
Разбира се в повечето случай мъжа ми ме развеселява(много го бива в това),но имам моменти,в които нищо не помага.Но това го отдавам повече на характера си,отколкото на грижата за детето и домакинските задължения.Колкото и да работи мъжа ми намира начин да ме облекчи,може да е с нещо малко,но го прави.
Липсата на разнообразие и изнервеното ежедневие, грижите,наистина понякога идват в повече.За това просто спрях да бъда така взискателна към себе си и околните и да обръщам внимание на дреболии
Виж целия пост
# 11
Ами и аз се изнервям много въпреки че съм с едно дете. TiredМъжът ми помага,но много рядко.У дома гледам да е винаги чисто и подредено,наготвено,изгладено.Понякога ми става нервно от това,че съм по цял ден с детето и съотвенто вечер си го изкарвам на половинката Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ох и аз се изнервям....
Положението ми е същото като твоето- мъжо работи по цял ден, а аз съм сама с детенце и издивявам, а и съм студентка по право(редовно) в СУ....











да , и аз съм студентка в СУ, редовно.Бях втори курс, когато забременях, в трети родих, сега вече съм в магистърска програма.Но на мен университетът ми влияе по- скоро разтоварващо.
Виж целия пост
# 13
Всеки има такива периоди-нормално е!Просто понякога идва в повече.Но при мен минва бързичко(засега).
Виж целия пост
# 14
Много .
От както се върнах на работа нещата рязко си дойдоха на мястото.
Всеки има предел и аз бях стигнала моя , това е .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия