кремове за лице

  • 849
  • 14
Какъв крем за лице да ползвам,трябва ли да имам  дневен и нощен newsm78
Досега не съм ползвала почти никакви кремове само отвреме-навреме като се сетя ползжам детски за овлажняване на кожата Embarassed
Виж целия пост
# 1
Хубаво е да ползваш подходящ крем за твоята кожа...съобразен с възрастта ти, състоянието на кожата ти...за една цялостна грижа на кожата е хубаво да имаш почистващи продукти, крем дневен, нощен, околоочен...и т.н... Peace
Виж целия пост
# 2
Аз използвам Garnier PureA и съм много доволна,кожата добре ми понася Flutter
Виж целия пост
# 3
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet
Виж целия пост
# 4
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet


Помогнете и на мен  ooooh!на 28 години съм ,със смесена кожа.Опитвала съм виши, юсерин, клиник но не мога  намеря моя крем ,дайте консултация
Виж целия пост
# 5
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много
Виж целия пост
# 6
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам
Виж целия пост
# 7
Да, трябва да имаш дневен и нощен крем.
Те ще имат ефект само, ако ти е почистена кожата.
Аз се старая да се поддържам с почистващо, тоник, дневен крем, нощен крем и един път седмично ексфолиант и маска за лицето.
Виж целия пост
# 8
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам
имат една серия 25+ която има доста сполучливи хидратиращи кремчета разгледай в нета ги има
Виж целия пост
# 9
всичко зависи от типа кожа които имаш но аз сам доволна от Lumene най много

Това не съм пробвала , но може би е добре да опитам
имат една серия 25+ която има доста сполучливи хидратиращи кремчета разгледай в нета ги има

Благодаря ти, ей сега ще погледна.
Виж целия пост
# 10
Ако имаш възможност закупи си "сносна" козметика.
Ако искаш съвет пиши-каква е кожата ти,на колко си години.
Тук има  момичета които доста са ми помогнали за избора на крем,а и не само нса мен.
Благодаря ви момичета  bouquet


Помогнете и на мен  ooooh!на 28 години съм ,със смесена кожа.Опитвала съм виши, юсерин, клиник но не мога  намеря моя крем ,дайте консултация
пробвай този на нивеа за смесена/мазна кожа,води се матиращ..много е лек и понася на кожата идеално-не я утежнява,а се топи направо върху нея
Виж целия пост
# 11
Хубаво е да ползваш подходящ крем за твоята кожа...съобразен с възрастта ти, състоянието на кожата ти...за една цялостна грижа на кожата е хубаво да имаш почистващи продукти, крем дневен, нощен, околоочен...и т.н... Peace
Peace Peace
Виж целия пост
# 12
Досега не съм ползвала почти никакви кремове само отвреме-навреме като се сетя ползжам детски за овлажняване на кожата Embarassed

Eli123, интересно ми е, а на колко години си, че кожата ти е нямала нужда от никаква грижа до сега ?  Thinking
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за отговорите.
Аз съм на 23 с нормална кожа но в "т" зоната е мазна.
До преди 2 години не ползвах нищо като козметика и определено съм на Вие с тези неща Embarassed
Виж целия пост
# 14
Аз най-накрая открих "моят" крем за лице, след повече от 10 годишно пробване на какво ли не. Ползвам Crema Vizo Lifting 24 Ore, от серията Aloe Vera на Planter's. Много добре ми понася, хидратира добре, не опъва много /все пак е лифтинг, но разчита повече на билковите екстракти/, кожата става в буквалния смисъл като кадифена.
Кожата ми е смесена, напоследък една идея суха, заради солариума.

На 23 години, естествено, нямаш нужда от такъв, но същата марка имат и хидратиращи и био-кремове. Оф, излязох като рекламен агент, не съм уверявам ви, до преди един месец не бях и чувала за тази козметика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия